Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
Pogoda w Gminie Gręboszów
niedziela
11 kwietnia
temperatura: 5°C
wiatr: 13,0 km/h
opady: 0,0 mm

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze Gminy Gręboszów

Komisarz Wyborczy w Tarnowie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Gręboszów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, Gręboszów 143, 33-260 Gręboszów:

1.

Zbigniew Mieczysław Dymon, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wola Żelichowska - Przewodniczący

2.

Jan Kazimierz Kopieć, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Żelichów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Zofia Wanda Bigos, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Wola Gręboszowska - Członek

4.

Andrzej Boroniec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Karsy - Członek

5.

Przemysław Chmura, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Dąbrówki Breńskie - Członek

6.

Kinga Maria Cygan, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Bolesław - Członek

7.

Paulina Klaudia Kowynia, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Wola Gręboszowska - Członek

8.

Małgorzata Anna Łoboda, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam. Wola Gręboszowska - Członek

9.

Angelina Marzena Wielgus, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Ujście Jezuickie - Członek

 

 

gm. Gręboszów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Borusowej, Borusowa 106, 33-260 Gręboszów:

1.

Stanisław Józef Trzpit, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żelichów - Przewodniczący

2.

Marek Łukasz Sambor, zgłoszony przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Kozłów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Danuta Dudek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Żelichów - Członek

4.

Elżbieta Józefa Kachniarz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wola Żelichowska - Członek

5.

Jadwiga Maria Surowiec, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Okręg - Członek

6.

Monika Światłowska-Pikul, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Olesno - Członek

7.

Paweł Marek Wolański, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Karsy - Członek

 

 

gm. Gręboszów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Budynek Remizy OSP w Żelichowie, Żelichów 7, 33-260 Gręboszów:

1.

Jerzy Dariusz Bobowiec, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żelichów - Przewodniczący

2.

Teresa Felicja Sierak, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam. Żelichów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Justyna Katarzyna Kochańczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lubiczko - Członek

4.

Sylwia Katarzyna Krupa, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Oleśnica - Członek

5.

Anna Emilia Loraj, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Borusowa - Członek

6.

Maria Magdalena Łata, zgłoszona przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Zapasternicze - Członek

7.

Aneta Maria Węgiel, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Żelichów - Członek

 

 

gm. Gręboszów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Gabinet Rehabilitacji w Ujściu Jezuickim, Ujście Jezuickie 95, 33-260 Gręboszów:

1.

Józef Woźniak, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Ujście Jezuickie - Przewodniczący

2.

Edyta Agnieszka Dąbroś, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Karsy - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bożena Olga Bułat, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Wola Żelichowska - Członek

4.

Ewelina Paulina Dudek, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Ujście Jezuickie - Członek

5.

Anna Zofia Ruta, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Borusowa - Członek

6.

Marian Sambor, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Ujście Jezuickie - Członek

7.

Aneta Joanna Wszołek, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Bieniaszowice - Członek

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.09.2019 r.

Komisarz Wyborczy w Tarnowie I Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości gm. Gręboszów Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, Gręboszów 143, 33-260 Gręboszów: 1. Zbigniew Mieczysław Dymon, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wola Żelichowska - Przewodniczący 2. Jan Kazimierz Kopieć, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Żelichów - Zastępca Przewodniczącego 3. Zofia Wanda Bigos, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Wola Gręboszowska - Członek 4. Andrzej Boroniec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Karsy - Członek 5. Przemysław Chmura, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Dąbrówki Breńskie - Członek 6. Kinga Maria Cygan, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Bolesław - Członek 7. Paulina Klaudia Kowynia, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Wola Gręboszowska - Członek 8. Małgorzata Anna Łoboda, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam. Wola Gręboszowska - Członek 9. Angelina Marzena Wielgus, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Ujście Jezuickie - Członek     gm. Gręboszów Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Borusowej, Borusowa 106, 33-260 Gręboszów: 1. Stanisław Józef Trzpit, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żelichów - Przewodniczący 2. Marek Łukasz Sambor, zgłoszony przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Kozłów - Zastępca Przewodniczącego 3. Danuta Dudek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Żelichów - Członek 4. Elżbieta Józefa Kachniarz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wola Żelichowska - Członek 5. Jadwiga Maria Surowiec, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Okręg - Członek 6. Monika Światłowska-Pikul, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Olesno - Członek 7. Paweł Marek Wolański, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Karsy - Członek     gm. Gręboszów Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Budynek Remizy OSP w Żelichowie, Żelichów 7, 33-260 Gręboszów: 1. Jerzy Dariusz Bobowiec, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żelichów - Przewodniczący 2. Teresa Felicja Sierak, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam. Żelichów - Zastępca Przewodniczącego 3. Justyna Katarzyna Kochańczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lubiczko - Członek 4. Sylwia Katarzyna Krupa, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Oleśnica - Członek 5. Anna Emilia Loraj, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Borusowa - Członek 6. Maria Magdalena Łata, zgłoszona przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Zapasternicze - Członek 7. Aneta Maria Węgiel, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Żelichów - Członek     gm. Gręboszów Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Gabinet Rehabilitacji w Ujściu Jezuickim, Ujście Jezuickie 95, 33-260 Gręboszów: 1. Józef Woźniak, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Ujście Jezuickie - Przewodniczący 2. Edyta Agnieszka Dąbroś, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Karsy - Zastępca Przewodniczącego 3. Bożena Olga Bułat, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Wola Żelichowska - Członek 4. Ewelina Paulina Dudek, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Ujście Jezuickie - Członek 5. Anna Zofia Ruta, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Borusowa - Członek 6. Marian Sambor, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Ujście Jezuickie - Członek 7. Aneta Joanna Wszołek, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Bieniaszowice - Członek     Pliki do pobrania Pobierz plik Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.09.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe