Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
Pogoda w Gminie Gręboszów
niedziela
11 kwietnia
temperatura: 5°C
wiatr: 19,5 km/h
opady: 0,0 mm

INFORMACJA O SKŁADACH OSOBOWYCH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

INFORMACJA

O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1 W GRĘBOSZOWIE W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.

 

1. Stanisława Gała -  Przewodniczący Komisji

2. Angelina Wdowiak - Zastępca Przewodniczącego Komisji

3. Rafał Piątek -Członek Komisji

4. Zbigniew Kochańczyk - Członek Komisji

5. Anna Zawiślak - Członek Komisji

6. Halina Surman - Członek Komisji

7. Dominik Wcisło - Członek Komisji

8. Lucyna Zając - Członek Komisji

9. Paweł Klimek - Członek Komisji

 

 

 

 

 

INFORMACJA

O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W BORUSOWEJ W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.

 

1. Ryszard Smoła - Przewodniczący Komisji

2. Barbara Wcisło - Zastępca Przewodniczącego Komisji

3. Ewelina Piwowarczyk - Członek Komisji

4. Bernadetta Więcek - Członek Komisji

5. Paweł Bułat - Członek Komisji

6. Agnieszka Misiaszek - Członek Komisji

7. Roman Misiaszek - Członek Komisji

8. Lidia Mazur - Członek Komisji

9. Józef Wożniak - Członek Komisji

 

 

 

 

INFORMACJA

O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W WOLI ŻELICHOWSKIEJ W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.

 

1. Stanisław Trzpit - Przewodniczący Komisji

2. Kazimierz Świętek - Zastępca Przewodniczącego Komisji

3. Paweł Wolański - Członek Komisji

4. Paulina Bułat - Członek Komisji

5. Wojciech Wcisło - Członek Komisji

6. Anna Celińska - Członek Komisji

7. Wojciech Misiaszek - Członek Komisji

8. Zbigniew Wielbłąd - Członek Komisji

9. Mieczysław Mamulski - Członek Komisji

 

 

 

 

 

INFORMACJA

O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W UJŚCIU JEZUICKIM W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.

 

1. Bożena Landowska - Przewodniczący Komisji

2. Elżbieta Tokarczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji

3. Justyna Piątek - Członek Komisji

4. Grzegorz Łoboda - Członek Komisji

5. Anna Potoczna - Członek Komisji

6. Michał Suliga - Członek Komisji

7. Agata Sambor - Członek Komisji

8. Elżbieta Ciepiela - Członek Komisji

9. Zdzisław Cabaj - Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.10.2014 r.

INFORMACJA O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1 W GRĘBOSZOWIE W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.   1. Stanisława Gała -  Przewodniczący Komisji 2. Angelina Wdowiak - Zastępca Przewodniczącego Komisji 3. Rafał Piątek -Członek Komisji 4. Zbigniew Kochańczyk - Członek Komisji 5. Anna Zawiślak - Członek Komisji 6. Halina Surman - Członek Komisji 7. Dominik Wcisło - Członek Komisji 8. Lucyna Zając - Członek Komisji 9. Paweł Klimek - Członek Komisji           INFORMACJA O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W BORUSOWEJ W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.   1. Ryszard Smoła - Przewodniczący Komisji 2. Barbara Wcisło - Zastępca Przewodniczącego Komisji 3. Ewelina Piwowarczyk - Członek Komisji 4. Bernadetta Więcek - Członek Komisji 5. Paweł Bułat - Członek Komisji 6. Agnieszka Misiaszek - Członek Komisji 7. Roman Misiaszek - Członek Komisji 8. Lidia Mazur - Członek Komisji 9. Józef Wożniak - Członek Komisji         INFORMACJA O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W WOLI ŻELICHOWSKIEJ W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.   1. Stanisław Trzpit - Przewodniczący Komisji 2. Kazimierz Świętek - Zastępca Przewodniczącego Komisji 3. Paweł Wolański - Członek Komisji 4. Paulina Bułat - Członek Komisji 5. Wojciech Wcisło - Członek Komisji 6. Anna Celińska - Członek Komisji 7. Wojciech Misiaszek - Członek Komisji 8. Zbigniew Wielbłąd - Członek Komisji 9. Mieczysław Mamulski - Członek Komisji           INFORMACJA O SKŁADZIE OSOBOWYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W UJŚCIU JEZUICKIM W WYBORACH DO RAD GMIN, POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ W WYBORACH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2014 ROKU.   1. Bożena Landowska - Przewodniczący Komisji 2. Elżbieta Tokarczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji 3. Justyna Piątek - Członek Komisji 4. Grzegorz Łoboda - Członek Komisji 5. Anna Potoczna - Członek Komisji 6. Michał Suliga - Członek Komisji 7. Agata Sambor - Członek Komisji 8. Elżbieta Ciepiela - Członek Komisji 9. Zdzisław Cabaj - Członek Komisji             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.10.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe