Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
Pogoda w Gminie Gręboszów
piątek
16 kwietnia
temperatura: 2°C
wiatr: 14,5 km/h
opady: 0,2 mm

ORLIKI W STREFACH ŻÓŁTYCH I CZERWONYCH – ZASADY W CZASIE COVID-19

Od 17 października br. obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Wprowadzone obostrzenia nie zmieniają istoty zasad uprawiania sportu oraz prowadzenia zajęć sportowych i treningów, w tym zajęć w ramach projektu Lokalny Animator Sportu.

Aktywności sportowe mogą odbywać się na obiektach otwartych, w tym na boiskach Orlik, w obiektach zamkniętych (na basenach i siłowniach aktywności tylko w formie zorganizowanych zajęć sportowych) i w otwartym terenie.

Do 250 osób ograniczona jest liczba biorących udział w zajęciach/wydarzeniu sportowym.

Zajęcia na boiskach Orlik mogą odbywać się na dotychczasowych zasadach z jednym zastrzeżeniem --> niedopuszczalny jest udział publiczności.

W trakcie zajęć sportowych nie ma obowiązku noszenia maseczek zakrywających nos i usta. Przed zajęciami i po zajęciach obowiązkowa jest dezynfekcja rąk i sprzętu sportowego.

 

 

ORLIKI W STREFACH ZOLTYCH I CZERWONYCH.png

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2020 r.

Od 17 października br. obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Wprowadzone obostrzenia nie zmieniają istoty zasad uprawiania sportu oraz prowadzenia zajęć sportowych i treningów, w tym zajęć w ramach projektu Lokalny Animator Sportu. Aktywności sportowe mogą odbywać się na obiektach otwartych, w tym na boiskach Orlik, w obiektach zamkniętych (na basenach i siłowniach aktywności tylko w formie zorganizowanych zajęć sportowych) i w otwartym terenie. Do 250 osób ograniczona jest liczba biorących udział w zajęciach/wydarzeniu sportowym. Zajęcia na boiskach Orlik mogą odbywać się na dotychczasowych zasadach z jednym zastrzeżeniem --> niedopuszczalny jest udział publiczności. W trakcie zajęć sportowych nie ma obowiązku noszenia maseczek zakrywających nos i usta. Przed zajęciami i po zajęciach obowiązkowa jest dezynfekcja rąk i sprzętu sportowego.               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe