Aktualności z Gminy Gręboszów

Powiększ tekst: A A A

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Informacje Urzędu Gminy

Ja przedszkolak dzielny,

Będę zawsze uśmiechnięty.

Będę słuchał swoje panie

I zjadał śniadanie.

Będę dbał o zwierzęta i kwiaty,

Aby nasz świat był piękny i bogaty.

Będę się grzecznie bawił i pilnie uczył,

Żebym mamy i taty nigdy nie zasmucił.

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która jest szczególnie ważna dla nowoprzyjętych dzieci.

Dnia 26 października 2018r.  dzieci z Publicznego Przedszkola w Gręboszowie, za sprawą złożonej przysięgi, włączone zostały w poczet społeczności przedszkolnej i od tego momentu mogą się szczycić tytułem przedszkolaka

Uroczystość pasowania rozpoczęła dyrektor przedszkola Małgorzata Gądek, która przywitała podopiecznych, ich dumnych rodziców a następnie zaprosiła na krótki występ artystyczny przygotowany przez  wychowawczynie. Był to dla niektórych przedszkolaków pierwszy tak ważny i poważny debiut na scenie. Dzieci podeszły do tego z entuzjazmem . Wszystko udało się doskonale. Głośny śpiew i recytacja wierszyków zachwyciła wszystkich gości, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po części artystycznej zaprezentowanej przez najmłodszych nastąpiło uroczyste ślubowanie, a następnie pani dyrektor, zaczarowanym ołówkiem mianowała każde dziecko na przedszkolaka. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Uroczystość pasowania zakończyła się wspólnym, słodkim poczęstunkiem.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu.

 Dyrektor Małgorzata Gądek,

nauczyciele i pracownicy przedszkola,

oraz starsi koledzy – przedszkolacy.

przejdź do galerii

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Publiczne Przedszkole w Gręboszowie

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.10.2018 r.