Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
20 kwietnia
temperatura: 13°C
wiatr: 11,8 km/h
opady: 0,0 mm

Promocja form służby wojskowej

W związku z szerokim programem promocji Wojska Polskiego oraz utworzeniem Wojsk Obrony Terytorialnej informuję, że w dniu 28 grudnia br. o godz. 8.30 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie na temat „Zadań i struktur Wojsk Obrony Terytorialnej”.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Gręboszów zainteresowanych służbą w strukturach Wojsk Obrony Terytorialnej do udziału w spotkaniu.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/12grudzien/WOK/Baner_glowny_wot.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.12.2017 r.

W związku z szerokim programem promocji Wojska Polskiego oraz utworzeniem Wojsk Obrony Terytorialnej informuję, że w dniu 28 grudnia br. o godz. 8.30 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie na temat „Zadań i struktur Wojsk Obrony Terytorialnej”. Zapraszamy mieszkańców Gminy Gręboszów zainteresowanych służbą w strukturach Wojsk Obrony Terytorialnej do udziału w spotkaniu.                             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.12.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe