Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
temperatura: 2°C
wiatr: 18,4 km/h
opady: 0,0 mm

Puchar Wójta Gminy Gręboszów dla ALL STARS TEAM

11 sierpnia 2016 roku na obiekcie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie odbył się kolejny turniej organizowanych przez Urząd Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie przy współpracy z LZS „Dunajec” Ujście Jezuickie. Tym razem rywalizowały ze sobą drużyny gimnazjalistów. Do udziału w zawodach zgłosiły się  trzy zespoły tj.:

All Stars Team

LZS „Wolania” Wola Żelichowska I

LZS „Wolania” Wola Żelichowska II

Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Drużyny zagrały po 2 mecze trwające 2x10 minut.

Miejsce trzecie: LZS „Wolania” Wola Żelichowska I

Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Krupa z LZS „Wolania” Wola Żelichowska II.

Nagrody dla drużyn ufundowała Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach.

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.08.2016 r.

11 sierpnia 2016 roku na obiekcie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie odbył się kolejny turniej organizowanych przez Urząd Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie przy współpracy z LZS „Dunajec” Ujście Jezuickie. Tym razem rywalizowały ze sobą drużyny gimnazjalistów. Do udziału w zawodach zgłosiły się  trzy zespoły tj.: All Stars Team LZS „Wolania” Wola Żelichowska I LZS „Wolania” Wola Żelichowska II Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Drużyny zagrały po 2 mecze trwające 2x10 minut. Wyniki spotkań: 1. All Stars Team– LZS „Wolania” Wola Żelichowska I 3:2  do przerwy 0:2 2. LZS „Wolania” II - LZS „Wolania” I 6:0  do przerwy 2:0 3. LZS „Wolania” II – All Stars Team 2:3  do przerwy 0:3   Klasyfikacja końcowa: Miejsce pierwsze: All Stars Team Miejsce drugie: LZS „Wolania” Wola Żelichowska II Miejsce trzecie: LZS „Wolania” Wola Żelichowska I Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Krupa z LZS „Wolania” Wola Żelichowska II. Nagrody dla drużyn ufundowała Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach.     Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.08.2016 r.