Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
29 czerwca
temperatura: 20°C
wiatr: 0,5 km/h
opady: 0,0 mm

POWRÓT DO ZAJĘĆ SPORTOWYCH NA ORLIKU

Na mocy postanowień Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, sport powraca na Orliki. Jeszcze w ograniczonym zakresie i tylko na ściśle określonych zasadach. Co najmniej do 25 kwietnia br., możliwa jest organizacja zajęć sportowych na obiektach otwartych.

Zajęcia na Orlikach mogą być realizowane pod warunkiem spełnienia wszystkich obowiązujących wymogów sanitarnych.

 

Organizator zajęć sportowych zobowiązany jest do:

  1. weryfikacji liczby osób uczestniczących w zajęciach sportowych i korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego, w zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 25 osób,
  2. dezynfekcji szatni i węzłów sanitarnych,
  3. zapewnienia osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, korzystającym z obiektu sportowego lub ze sprzętu sportowego środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
  4. dezynfekcji urządzeń i sprzętu sportowego po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
  5. zapewnienia 15-minutowych odstępów między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych lub korzystających z obiektu sportowego, lub sprzętu sportowego, lub w inny sposób ograniczenia kontaktu pomiędzy tymi osobami.

 

Uczestnicy zajęć zobowiązani są do:

  1. dezynfekcji rąk przed zajęciami i po zajęciach,
  2. dezynfekcji sprzętu sportowego,
  3. noszenia maseczek zakrywających nos i usta przed i po zajęciach, w trakcie zajęć sportowych nie ma takiego obowiązku.

 

Ponadto informujemy, że obiekt Orlik będzie dostępny dla zainteresowanych tylko i wyłącznie podczas zajęć realizowanych przez Animatora Sportu.

Godziny pracy Animatora w tygodniu od 19 do 25 kwietnia:

poniedziałek – piątek  od godz. 16.00 do godz. 20.00

niedziela od godz. 15.00 do godz. 20.00

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatora pod numerem telefonu: 725 167 090

Uzgodnienie innych godzin zajęć należy ustalić z Animatorem.

Poza godzinami zajęć wejście na obiekt jest ZABRONIONE.

Obiekt jest monitorowany.

 

 

Plakat lokalny administrator sportu

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.04.2021 r.

Na mocy postanowień Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, sport powraca na Orliki. Jeszcze w ograniczonym zakresie i tylko na ściśle określonych zasadach. Co najmniej do 25 kwietnia br., możliwa jest organizacja zajęć sportowych na obiektach otwartych. Zajęcia na Orlikach mogą być realizowane pod warunkiem spełnienia wszystkich obowiązujących wymogów sanitarnych.   Organizator zajęć sportowych zobowiązany jest do: weryfikacji liczby osób uczestniczących w zajęciach sportowych i korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego, w zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 25 osób, dezynfekcji szatni i węzłów sanitarnych, zapewnienia osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, korzystającym z obiektu sportowego lub ze sprzętu sportowego środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego, dezynfekcji urządzeń i sprzętu sportowego po każdym użyciu i każdej grupie korzystających, zapewnienia 15-minutowych odstępów między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych lub korzystających z obiektu sportowego, lub sprzętu sportowego, lub w inny sposób ograniczenia kontaktu pomiędzy tymi osobami.   Uczestnicy zajęć zobowiązani są do: dezynfekcji rąk przed zajęciami i po zajęciach, dezynfekcji sprzętu sportowego, noszenia maseczek zakrywających nos i usta przed i po zajęciach, w trakcie zajęć sportowych nie ma takiego obowiązku.   Ponadto informujemy, że obiekt Orlik będzie dostępny dla zainteresowanych tylko i wyłącznie podczas zajęć realizowanych przez Animatora Sportu. Godziny pracy Animatora w tygodniu od 19 do 25 kwietnia: poniedziałek – piątek  od godz. 16.00 do godz. 20.00 niedziela od godz. 15.00 do godz. 20.00 Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatora pod numerem telefonu: 725 167 090 Uzgodnienie innych godzin zajęć należy ustalić z Animatorem. Poza godzinami zajęć wejście na obiekt jest ZABRONIONE. Obiekt jest monitorowany.             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.04.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe