Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
30 listopada
temperatura: 2°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”

Szanowni Państwo!

15 kwietnia ogłosiliśmy konkurs „Równać Szanse - Małe Granty” - to szansa dla bibliotek, domów kultury i lokalnych organizacji pozarządowych na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na pięciomiesięczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców.

Wnioski można składać do 1 czerwca br. do godziny 12.00, na projekty realizowane pomiędzy 1 września 2021 a 31 stycznia 2022 roku.

Do aplikowania w konkursie uprawnione są instytucje i organizacje z miejscowości do 20 000 mieszkańców:

  • organizacje pozarządowe, zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez starostów;
  • powiatowe, miejskie i gminne domy kultury;
  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne;
  • Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do rejestru Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa lub KRS bądź ewidencji prowadzonej przez starostów.

Konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonego przez Fundację Civis Polonus.

Na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu.

 

Plakat Konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.04.2021 r.

Szanowni Państwo! 15 kwietnia ogłosiliśmy konkurs „Równać Szanse - Małe Granty” - to szansa dla bibliotek, domów kultury i lokalnych organizacji pozarządowych na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na pięciomiesięczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Wnioski można składać do 1 czerwca br. do godziny 12.00, na projekty realizowane pomiędzy 1 września 2021 a 31 stycznia 2022 roku. Do aplikowania w konkursie uprawnione są instytucje i organizacje z miejscowości do 20 000 mieszkańców: organizacje pozarządowe, zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez starostów; powiatowe, miejskie i gminne domy kultury; powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne; Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do rejestru Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa lub KRS bądź ewidencji prowadzonej przez starostów. Konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonego przez Fundację Civis Polonus. Na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.04.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe