Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
15 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 5,9 km/h
opady: 0,0 mm

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Gręboszów

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie do demontażu, odbioru oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa małopolskiego. Wysokość dofinansowania może wynieść nawet do 100% kosztów kwalifikowanych. W związku z powyższym prosimy właścicieli nieruchomości z terenu naszej gminy, zamierzających dokonać demontażu azbestowego pokrycia dachowego lub posiadających zdemontowany azbest na swoich posesjach o składanie do Urzędu Gminy Gręboszów deklaracji przystąpienia do programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Gręboszów.

Wypełnione i podpisane deklaracje należy składać do Urzędu Gminy Gręboszów w terminie do 7 czerwca 2021 r.

Więcej informacji można uzyskać w Referacie Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia Tel. 14 6416002 w. 23

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.05.2021 r.

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie do demontażu, odbioru oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa małopolskiego. Wysokość dofinansowania może wynieść nawet do 100% kosztów kwalifikowanych. W związku z powyższym prosimy właścicieli nieruchomości z terenu naszej gminy, zamierzających dokonać demontażu azbestowego pokrycia dachowego lub posiadających zdemontowany azbest na swoich posesjach o składanie do Urzędu Gminy Gręboszów deklaracji przystąpienia do programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Gręboszów. Wypełnione i podpisane deklaracje należy składać do Urzędu Gminy Gręboszów w terminie do 7 czerwca 2021 r. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia Tel. 14 6416002 w. 23   Pliki do pobrania Pobierz plik DEKLARACJA AZBESTOWA 2021.docx Pobierz plik DEKLARACJA AZBESTOWA 2021.pdf         Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.05.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe