Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
30 marca
temperatura: 8°C
wiatr: 17,4 km/h
opady: 0,0 mm

STARTUJE KONKURS NA DOMEK DLA OWADÓW

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie  zaprasza  do udziału w  konkursie pn. owaD-ziOM organizowanego w ramach dofinansowanego projektu „Powiślańska pszczoła” przez Urząd Województwa Małopolskiego.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mają za zadanie w zespołach  rodzinnych (maks. 4 osobowych) zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających.

Konkurs ma na celu zachęcenie jak najszerszego grona uczniów do zwrócenie uwagi na problem masowego wymierania dziko żyjących owadów, zwłaszcza zapylających, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności poprzez wykorzystanie różnorodnych elementów przyrodniczych.  

Domki wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 10 września 2021 r. do godz. 15.00 pod adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5 na dziennik podawczy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Domek dla owodówLogo malopolska

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2021 r.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie  zaprasza  do udziału w  konkursie pn. owaD-ziOM organizowanego w ramach dofinansowanego projektu „Powiślańska pszczoła” przez Urząd Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mają za zadanie w zespołach  rodzinnych (maks. 4 osobowych) zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających. Konkurs ma na celu zachęcenie jak najszerszego grona uczniów do zwrócenie uwagi na problem masowego wymierania dziko żyjących owadów, zwłaszcza zapylających, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności poprzez wykorzystanie różnorodnych elementów przyrodniczych.   Domki wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 10 września 2021 r. do godz. 15.00 pod adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5 na dziennik podawczy. Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Serdecznie zapraszamy! Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia.docx Pobierz plik Karta zgłoszenia.pdf Pobierz plik Regulamin Konkursu.docx Pobierz plik Regulamin Konkursu.pdf             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe