Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Zasłużona emerytura Anny Loraj

W dniu 27 sierpnia br. po 40 latach pracy zawodowej, z czego 15 lat przepracowane w Instytucie Upraw, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach – PIB Rejonowy Zakład Doświadczalny w Borusowej, a ostatnie lata w Urzędzie Gminy Gręboszów, o zasłużoną emeryturę wystąpiła nasza powszechnie lubiana i szanowana koleżanka Anna Loraj. Na część etatu prowadziła także księgowość Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gręboszowie, a także Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Praca którą wykonywała wymagała dużej dokładności i staranności, z której Ją znamy.

Była osobą życzliwą i kompetentną, za co w uznaniu Jej postawy zawodowej, w ubiegłym roku, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Ją Medalem Złotym za Długoletnią Służbę.

Mając przed oczami Twój serdeczny uśmiech, życzymy Ci Anno zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz radości w kolejnych latach życia, tym razem już prywatnego, bowiem w ten sierpniowy piątek złożyłaś swój ostatni podpis na naszej pracowniczej liście obecności. Jesteśmy przekonani, że jeszcze będziesz miała siły i ochotę, aby pomagać swoim młodszym koleżankom.

Krzysztof Gil – Wójt Gminy wraz ze współpracownikami

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak, Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 07.09.2021 r.

W dniu 27 sierpnia br. po 40 latach pracy zawodowej, z czego 15 lat przepracowane w Instytucie Upraw, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach – PIB Rejonowy Zakład Doświadczalny w Borusowej, a ostatnie lata w Urzędzie Gminy Gręboszów, o zasłużoną emeryturę wystąpiła nasza powszechnie lubiana i szanowana koleżanka Anna Loraj. Na część etatu prowadziła także księgowość Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gręboszowie, a także Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Praca którą wykonywała wymagała dużej dokładności i staranności, z której Ją znamy. Była osobą życzliwą i kompetentną, za co w uznaniu Jej postawy zawodowej, w ubiegłym roku, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Ją Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Mając przed oczami Twój serdeczny uśmiech, życzymy Ci Anno zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz radości w kolejnych latach życia, tym razem już prywatnego, bowiem w ten sierpniowy piątek złożyłaś swój ostatni podpis na naszej pracowniczej liście obecności. Jesteśmy przekonani, że jeszcze będziesz miała siły i ochotę, aby pomagać swoim młodszym koleżankom. Krzysztof Gil – Wójt Gminy wraz ze współpracownikami Zdjęcia z wydarzenia         Opracowanie: Wiesław Lizak, Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 07.09.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe