Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 12,3 km/h
opady: 0,0 mm

Zasłużona emerytura Eugeniusza Borka

W dniu 30 sierpnia br. po 48 latach pracy zawodowej, z czego 44 lata przepracował w Urzędzie Gminy Gręboszów, o zasłużoną emeryturę wystąpił nasz powszechnie lubiany i szanowany kolega Eugeniusz Borek. Ostatnie 36 lata był kierownikiem referatu gospodarki komunalnej, nadzoru budowlanego i komunikacji, a w ostatnich latach (od 1990 r.) referatu infrastruktury technicznej. Był także pracownikiem Spółdzielni Kółek Rolniczych w Gręboszowie oraz dyrektorem Banku Spółdzielczego w Gręboszowie. Z racji wykształcenia oraz pełnionych funkcji nadzorował przebieg wielu inwestycji prowadzonych przez gminę. Działając społecznie, jest sekretarzem (od 2014 r.) Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Koło w Bolesławiu.

Był osobą życzliwą i kompetentną, za co w uznaniu Jego postawy zawodowej, w 2019 roku, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Go Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Wcześniej, bo w 1985 r. odznaczony został Brązowym Krzyżem Zasługi.

Mając przed oczami Twój serdeczny uśmiech, życzymy Ci Eugeniuszu zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz radości w kolejnych latach życia, tym razem już prywatnego, bowiem w ten sierpniowy poniedziałek złożyłeś swój ostatni podpis na naszej pracowniczej liście obecności. Żywimy nadzieję, że znajdziesz w sobie jeszcze dość siły, aby wspierać swoich następców.

 

Krzysztof Gil – Wójt Gminy wraz ze współpracownikami

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.09.2021 r.

W dniu 30 sierpnia br. po 48 latach pracy zawodowej, z czego 44 lata przepracował w Urzędzie Gminy Gręboszów, o zasłużoną emeryturę wystąpił nasz powszechnie lubiany i szanowany kolega Eugeniusz Borek. Ostatnie 36 lata był kierownikiem referatu gospodarki komunalnej, nadzoru budowlanego i komunikacji, a w ostatnich latach (od 1990 r.) referatu infrastruktury technicznej. Był także pracownikiem Spółdzielni Kółek Rolniczych w Gręboszowie oraz dyrektorem Banku Spółdzielczego w Gręboszowie. Z racji wykształcenia oraz pełnionych funkcji nadzorował przebieg wielu inwestycji prowadzonych przez gminę. Działając społecznie, jest sekretarzem (od 2014 r.) Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Koło w Bolesławiu. Był osobą życzliwą i kompetentną, za co w uznaniu Jego postawy zawodowej, w 2019 roku, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Go Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Wcześniej, bo w 1985 r. odznaczony został Brązowym Krzyżem Zasługi. Mając przed oczami Twój serdeczny uśmiech, życzymy Ci Eugeniuszu zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz radości w kolejnych latach życia, tym razem już prywatnego, bowiem w ten sierpniowy poniedziałek złożyłeś swój ostatni podpis na naszej pracowniczej liście obecności. Żywimy nadzieję, że znajdziesz w sobie jeszcze dość siły, aby wspierać swoich następców.   Krzysztof Gil – Wójt Gminy wraz ze współpracownikami Zdjęcia z wydarzenia         Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.09.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe