Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 17°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

Ankieta dotycząca ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Szanowni Państwo,

w ramach realizowanych obowiązków i wzajemnej współpracy szczególnie istotna jest Państwa opinia o działaniu Naszego Urzędu.

Naczelnik MUS w Krakowie zachęca i zaprasza Państwa do wypełnienia ankiety ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowanej przez Business Centre Club.

Ankieta, dostępna jest pod adresem: https://uspp.webankieta.pl/

Państwa informacja zwrotna będzie dla nas bardzo cenna, a pozytywne oceny z pewnością będą dla nas (pracowników Urzędu) dodatkową motywacją.

Prosimy o wypełnienie ww. ankiety konkursowej do 31 stycznia 2022 r.

 

Ankieta dotycząca ogólnopolskiego konkursu

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2022 r.

Szanowni Państwo, w ramach realizowanych obowiązków i wzajemnej współpracy szczególnie istotna jest Państwa opinia o działaniu Naszego Urzędu. Naczelnik MUS w Krakowie zachęca i zaprasza Państwa do wypełnienia ankiety ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowanej przez Business Centre Club. Ankieta, dostępna jest pod adresem: https://uspp.webankieta.pl/ Państwa informacja zwrotna będzie dla nas bardzo cenna, a pozytywne oceny z pewnością będą dla nas (pracowników Urzędu) dodatkową motywacją. Prosimy o wypełnienie ww. ankiety konkursowej do 31 stycznia 2022 r.           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe