Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Serce pełne nakrętek wspiera akcje charytatywną

Pod koniec maja 2021 roku, do serca ustawionego przed Urzędem Gminy w Gręboszowie trafiły pierwsze nakrętki plastikowe. Od tego czasu już dwukrotnie było ono opróżniane, a worki z nimi trafiły na wsparcie zbiórki charytatywnej. W ubiegłym tygodniu serce zostało opróżnione po raz trzeci i tym razem wsparło akcję na rzecz 6-letniego Miłoszka, mieszkańca gminy Szczucin, który jest po usunięciu nerki. Przed nim jeszcze długotrwałe leczenie i rehabilitacja którą możemy wspierać akcją zbierania nakrętek.

Jednocześnie ulżyliśmy środowisku naturalnemu, gdyż zebrane nakrętki nie trafiły na wysypisko, ale trafią do powtórnego obiegu. Wszystkim którzy włączyli się w tą szlachetną akcję należą się serdeczne podziękowania.

Zachęcamy do dalszego, wytrwałego wypełniania po raz kolejny, tego naszego Wielkiego Charytatywnego Serca.

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.02.2022 r.

Pod koniec maja 2021 roku, do serca ustawionego przed Urzędem Gminy w Gręboszowie trafiły pierwsze nakrętki plastikowe. Od tego czasu już dwukrotnie było ono opróżniane, a worki z nimi trafiły na wsparcie zbiórki charytatywnej. W ubiegłym tygodniu serce zostało opróżnione po raz trzeci i tym razem wsparło akcję na rzecz 6-letniego Miłoszka, mieszkańca gminy Szczucin, który jest po usunięciu nerki. Przed nim jeszcze długotrwałe leczenie i rehabilitacja którą możemy wspierać akcją zbierania nakrętek. Jednocześnie ulżyliśmy środowisku naturalnemu, gdyż zebrane nakrętki nie trafiły na wysypisko, ale trafią do powtórnego obiegu. Wszystkim którzy włączyli się w tą szlachetną akcję należą się serdeczne podziękowania. Zachęcamy do dalszego, wytrwałego wypełniania po raz kolejny, tego naszego Wielkiego Charytatywnego Serca. Zdjęcia z wydarzenia     Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.02.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe