Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 0,9 km/h
opady: 0,0 mm

Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa - ważne informacje

Ze względu na kończące się środki na dofinansowanie szkoleń w projekcie "Kierunek Kariera" tymczasowo zawieszamy rekrutację do projektu osób poniżej 50 r. ż.

Obecnie pozostały nam jeszcze w projekcie do wykorzystania limity miejsc tylko dla dwóch grup osób:

  1. pracujące osoby powyżej 50 roku życia (niezależnie od posiadanego wykształcenia),
  2. osoby z niepełnosprawnościami, które ukończyły 25 lat i nie ukończyły 65 lat (niezależnie od posiadanego wykształcenia i bez względu na to czy są osobami pracującymi).

Obie powyższe grupy muszą spełniać podstawowy warunek rekrutacji, a zatem muszą mieszkać lub pracować lub uczyć się na terenie województwa małopolskiego, oraz muszą posiadać obywatelstwo polskie lub zezwolenie na pobyt lub wizę, upoważniające do pobytu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Od 1 kwietnia 2022 do projektu będą mogły zarejestrować się tylko osoby spełniające powyższe wymagania.

Jednocześnie przypominamy, że ponieważ usługa doradcza (w tym wybór obszarów szkoleniowych) odbywa się tylko w ramach projektu "Kierunek Kariera" (KK) oznacza to także brak możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń zawodowych w ramach projektu "Kierunek Kariera Zawodowa" (KKZ) dla nowych osób poniżej 50 roku życia od 1 kwietnia. Zgodnie z regulaminem KKZ, tylko osoby, które są już uczestnikami projektu "Kierunek Kariera" i posiadają Bilans Kariery mogą przystąpić do projektu "Kierunek Kariera Zawodowa".

Powyższe oznacza, że osoby poniżej 50 r.ż. mogą zarejestrować się do projektu "Kierunek Kariera" gdzie następuje określenie obszarów szkoleń ogólnych (KK) oraz zawodowych (KKZ), tylko do 31 marca 2022 (spotkanie z doradcą zawodowym może odbywać się później ale do 31 marca klient musi skutecznie wypełnić formularz on-line rejestracji do projektu).

O ewentualnej możliwości ponownej rekrutacji do projektu "Kierunek Kariera" dla osób pracujących poniżej 50 roku życia, będziemy informować na naszej stronie.

Wprowadzenie: Karol Mikos 21.03.2022 r.

Ze względu na kończące się środki na dofinansowanie szkoleń w projekcie "Kierunek Kariera" tymczasowo zawieszamy rekrutację do projektu osób poniżej 50 r. ż. Obecnie pozostały nam jeszcze w projekcie do wykorzystania limity miejsc tylko dla dwóch grup osób: pracujące osoby powyżej 50 roku życia (niezależnie od posiadanego wykształcenia), osoby z niepełnosprawnościami, które ukończyły 25 lat i nie ukończyły 65 lat (niezależnie od posiadanego wykształcenia i bez względu na to czy są osobami pracującymi). Obie powyższe grupy muszą spełniać podstawowy warunek rekrutacji, a zatem muszą mieszkać lub pracować lub uczyć się na terenie województwa małopolskiego, oraz muszą posiadać obywatelstwo polskie lub zezwolenie na pobyt lub wizę, upoważniające do pobytu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Od 1 kwietnia 2022 do projektu będą mogły zarejestrować się tylko osoby spełniające powyższe wymagania. Jednocześnie przypominamy, że ponieważ usługa doradcza (w tym wybór obszarów szkoleniowych) odbywa się tylko w ramach projektu "Kierunek Kariera" (KK) oznacza to także brak możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń zawodowych w ramach projektu "Kierunek Kariera Zawodowa" (KKZ) dla nowych osób poniżej 50 roku życia od 1 kwietnia. Zgodnie z regulaminem KKZ, tylko osoby, które są już uczestnikami projektu "Kierunek Kariera" i posiadają Bilans Kariery mogą przystąpić do projektu "Kierunek Kariera Zawodowa". Powyższe oznacza, że osoby poniżej 50 r.ż. mogą zarejestrować się do projektu "Kierunek Kariera" gdzie następuje określenie obszarów szkoleń ogólnych (KK) oraz zawodowych (KKZ), tylko do 31 marca 2022 (spotkanie z doradcą zawodowym może odbywać się później ale do 31 marca klient musi skutecznie wypełnić formularz on-line rejestracji do projektu). O ewentualnej możliwości ponownej rekrutacji do projektu "Kierunek Kariera" dla osób pracujących poniżej 50 roku życia, będziemy informować na naszej stronie. Wprowadzenie: Karol Mikos 21.03.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe