Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
15 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

27 marca akcja "Sadzonki za elektroodpady"! Zapraszamy!

Masz stare urządzenia elektryczne lub elektroniczne, które leżą bezużyteczne w domu? Pomożemy ci się ich pozbyć!

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek zapraszają do wzięcia udziału w akcji Sadzonki za Elektroodpady zorganizowanej w ramach obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu.

Jest to druga odsłona cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji. W ubiegłym roku udało się zebrać 3 tony odpadów! Rozdaliśmy wówczas 1000 sadzonek drzew, krzewów i kwiatów.
27 marca 2024 roku na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej można będzie otrzymać sadzonki kwiatów i drzew za przyniesienie elektroodpadów.
Nasza akcja nie tylko pomaga w walce ze zanieczyszczeniem środowiska, ale także promuje świadomość ekologiczną i odpowiedzialność społeczną. Poprzez oddawanie elektroodpadów i otrzymywanie sadzonek, zachęcamy do refleksji nad sposobem, w jaki gospodarujemy zasobami naszej planety.
Dodatkowo, nasza inicjatywa angażuje społeczność lokalną, integrując ludzi w wspólnym celu. To nie tylko okazja do działania na rzecz środowiska, ale także możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi osobami, które mają podobne wartości i cele.
Przypominamy, że elektroodpady nie powinny być wyrzucane do zwykłych koszy na śmieci, ponieważ mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska i zdrowia. Dzięki naszej akcji mają one szansę zostać odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi.
Dołącz do naszej akcji i razem sprawmy, że nasza planeta stanie się czystsza i zdrowsza dla przyszłych pokoleń!
 
 
Akcja elektroodpady
 
 
 
 
 
Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.03.2024 r.
Masz stare urządzenia elektryczne lub elektroniczne, które leżą bezużyteczne w domu? Pomożemy ci się ich pozbyć! Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek zapraszają do wzięcia udziału w akcji Sadzonki za Elektroodpady zorganizowanej w ramach obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu. Jest to druga odsłona cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji. W ubiegłym roku udało się zebrać 3 tony odpadów! Rozdaliśmy wówczas 1000 sadzonek drzew, krzewów i kwiatów. 27 marca 2024 roku na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej można będzie otrzymać sadzonki kwiatów i drzew za przyniesienie elektroodpadów. Nasza akcja nie tylko pomaga w walce ze zanieczyszczeniem środowiska, ale także promuje świadomość ekologiczną i odpowiedzialność społeczną. Poprzez oddawanie elektroodpadów i otrzymywanie sadzonek, zachęcamy do refleksji nad sposobem, w jaki gospodarujemy zasobami naszej planety. Dodatkowo, nasza inicjatywa angażuje społeczność lokalną, integrując ludzi w wspólnym celu. To nie tylko okazja do działania na rzecz środowiska, ale także możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi osobami, które mają podobne wartości i cele. Przypominamy, że elektroodpady nie powinny być wyrzucane do zwykłych koszy na śmieci, ponieważ mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska i zdrowia. Dzięki naszej akcji mają one szansę zostać odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi. Dołącz do naszej akcji i razem sprawmy, że nasza planeta stanie się czystsza i zdrowsza dla przyszłych pokoleń!               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.03.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe