Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 12,3 km/h
opady: 0,0 mm

Zajęcia sportowe na Orliku

Przypominany, że na obiekcie Orlik w Gręboszowie prowadzone są przez Animatora zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Odbywają się one w wybrane dni tygodnia za wyjątkiem niedzieli i świąt. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatora.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy, a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Animatora Sportu.

Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Animatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Karol Mikos 28.06.2022 r.

Przypominany, że na obiekcie Orlik w Gręboszowie prowadzone są przez Animatora zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Odbywają się one w wybrane dni tygodnia za wyjątkiem niedzieli i świąt. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatora. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy, a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Animatora Sportu. Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Animatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.   Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Karol Mikos 28.06.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe