Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 11°C
wiatr: 13,7 km/h
opady: 0,0 mm

Bezpłatny portal prawny dla osób uciekających z Ukrainy

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej uruchomiło bezpłatny portal prawny dla jednostek pomagających oraz dla osób uciekających z Ukrainy pod adresem: http://ukraina.interwencjaprawna.pl

Portal dostępny jest w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim na którym można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Porady prawne świadczone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 oraz przez dedykowany formularz.

Stowarzyszenie proponuje również bezpłatne szkolenia prawne dla osób pomagających, z zakresu prawa migracyjnego i azylowego, w szczególności z legalizacji pobytu, udzielania ochrony międzynarodowej, praw dzieci-migrantów, wykonywania legalnej pracy w Polsce oraz dyskryminacji.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są 24 godziny na dobę poprzez dedykowany formularz dostępny na portalu.

Stowarzyszenie działa w mediach społecznościowych pod adresem: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Interwencji.Prawnej.

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.07.2022 r.

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej uruchomiło bezpłatny portal prawny dla jednostek pomagających oraz dla osób uciekających z Ukrainy pod adresem: http://ukraina.interwencjaprawna.pl Portal dostępny jest w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim na którym można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Porady prawne świadczone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 oraz przez dedykowany formularz. Stowarzyszenie proponuje również bezpłatne szkolenia prawne dla osób pomagających, z zakresu prawa migracyjnego i azylowego, w szczególności z legalizacji pobytu, udzielania ochrony międzynarodowej, praw dzieci-migrantów, wykonywania legalnej pracy w Polsce oraz dyskryminacji. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są 24 godziny na dobę poprzez dedykowany formularz dostępny na portalu. Stowarzyszenie działa w mediach społecznościowych pod adresem: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Interwencji.Prawnej.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.07.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe