Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Punkt konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze

Urząd Gminy Gręboszów przypomina, że nadal działa Punkt Konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze, który czynny jest w dniach:

 1. W sierpniu 2022 r.:
  • wtorek w godz. 10:00 - 15:00
  • środa w godz. 8:00 - 13:00
  • piątek w godz. 8:00 - 13:00
 1. Od września 2022 r.:
  • środa w godz. 8:00 - 13:00
  • piątek w godz. 8:00 - 13:00

w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 1 na parterze.

Zakres działania punktu konsultacyjnego:

 • informowanie mieszkańców o możliwości indywidualnego pozyskania dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze w zakresie wymiany źródła ciepła, termomodernizacji lub paneli fotowoltaicznych.
 • udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie prawidłowego wypełnienia elektronicznego formularza Wniosku o dofinansowanie.

Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze:

 • Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 • Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.
 • Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 01.08.2022 r.

Urząd Gminy Gręboszów przypomina, że nadal działa Punkt Konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze, który czynny jest w dniach: W sierpniu 2022 r.: wtorek w godz. 10:00 - 15:00 środa w godz. 8:00 - 13:00 piątek w godz. 8:00 - 13:00 Od września 2022 r.: środa w godz. 8:00 - 13:00 piątek w godz. 8:00 - 13:00 w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 1 na parterze. Zakres działania punktu konsultacyjnego: informowanie mieszkańców o możliwości indywidualnego pozyskania dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze w zakresie wymiany źródła ciepła, termomodernizacji lub paneli fotowoltaicznych. udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie prawidłowego wypełnienia elektronicznego formularza Wniosku o dofinansowanie. Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze: Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/   Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 01.08.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe