Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
7 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 10,2 km/h
opady: 0,0 mm

Koncert muzyki z filmów i seriali

W niedzielne popołudnie, 31 lipca br., Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprosiło melomanów na wyjątkowy koncert muzyki z filmów i seriali zatytułowany „Piosenki z ekranu”. Podczas koncertu usłyszeliśmy znane i lubiane tematy muzyczne z polskich i zagranicznych filmów oraz seriali. Były to melodie z takich produkcji, jak chociażby „Czterej pancerni i pies”, „W pustyni i w puszczy”, „Król Lew”, „Pretty Woman”, „Na dobre i na złe” czy „Narodziny gwiazdy”.

Podczas koncertu wystąpili: Monika Płaneta, Justyna Nykiel-Nowak, Wiktoria Woziwoda, Aleksandra Piątek, Wojciech Drożdż, Tomasz Lizak oraz Wiesław Lizak. Koncert poprowadziła Joanna Dukaj, która przedstawiła wiele interesujących faktów i ciekawostek dotyczących zarówno piosenek, jak i filmów, w których zostały wykorzystane.

Koncert otworzył Wiesław Lizak – dyrektor GCKiCz w Gręboszowie, po czym zebrana publiczność obejrzała krótki film, będący wprowadzeniem do koncertu. Następnie sala Gminnego Centrum Kultury wypełniła się wspaniałymi dźwiękami, o które zadbał zespół i wokaliści. Na potrzeby koncertu przygotowano specjalną scenografię, w której wykorzystano archiwalne eksponaty będące własnością Pani Justyny Ocytko i Pani Lucyny Ocytko z Tarnowa. Koncert zgromadził liczną publiczności, która chętnie włączała się do wspólnego śpiewania. Wydarzenie jest częścią cyklu, zapoczątkowanego jesienią ubiegłego roku, na który składają się koncerty prezentujące różne oblicza muzyki.

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Karol Mikos 04.08.2022 r.

W niedzielne popołudnie, 31 lipca br., Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprosiło melomanów na wyjątkowy koncert muzyki z filmów i seriali zatytułowany „Piosenki z ekranu”. Podczas koncertu usłyszeliśmy znane i lubiane tematy muzyczne z polskich i zagranicznych filmów oraz seriali. Były to melodie z takich produkcji, jak chociażby „Czterej pancerni i pies”, „W pustyni i w puszczy”, „Król Lew”, „Pretty Woman”, „Na dobre i na złe” czy „Narodziny gwiazdy”. Podczas koncertu wystąpili: Monika Płaneta, Justyna Nykiel-Nowak, Wiktoria Woziwoda, Aleksandra Piątek, Wojciech Drożdż, Tomasz Lizak oraz Wiesław Lizak. Koncert poprowadziła Joanna Dukaj, która przedstawiła wiele interesujących faktów i ciekawostek dotyczących zarówno piosenek, jak i filmów, w których zostały wykorzystane. Koncert otworzył Wiesław Lizak – dyrektor GCKiCz w Gręboszowie, po czym zebrana publiczność obejrzała krótki film, będący wprowadzeniem do koncertu. Następnie sala Gminnego Centrum Kultury wypełniła się wspaniałymi dźwiękami, o które zadbał zespół i wokaliści. Na potrzeby koncertu przygotowano specjalną scenografię, w której wykorzystano archiwalne eksponaty będące własnością Pani Justyny Ocytko i Pani Lucyny Ocytko z Tarnowa. Koncert zgromadził liczną publiczności, która chętnie włączała się do wspólnego śpiewania. Wydarzenie jest częścią cyklu, zapoczątkowanego jesienią ubiegłego roku, na który składają się koncerty prezentujące różne oblicza muzyki. Zdjęcia z wydarzenia   Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Karol Mikos 04.08.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe