Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 1,0 km/h
opady: 0,0 mm

Ankieta czego potrzebują organizacje społeczeństwa obywatelskiego, aby w pełni uczestniczyć w dzisiejszym cyfrowym świecie

Połowa ludzkości pozostaje bez dostępu do Internetu, narzędzi i umiejętności, których potrzebują, aby uczestniczyć w cyfrowym świecie.

Ostatnie dwa lata uświadomiły nam, że ta cyfrowa, ogromna przepaść nie tylko wciąż istnieje, ale nie zmniejsza się wystarczająco szybko. To musi się zmienić. Nie możemy pozwolić, by lokalne społeczności pozostały w tyle w cyfrowym świecie. Mamy siłę, by pomóc.

Ankieta internet jest jednym z pierwszych kroków, który nas do tego przybliży. Jej wyniki pozwolą kształtować nam dalsze działania filantropijne i polityczne, które zapewnią lepszy dostęp do zasobów cyfrowych dla Ciebie oraz społeczności, na rzecz których działasz.

 

Wypowiedz się w imieniu swojej organizacji i społeczności, którą reprezentujesz.

Pomóż nam zidentyfikować przepaść cyfrową z perspektywy społeczeństwa obywatelskiego i zaplanować działania, które pomogą ją zlikwidować.

 

Ankieta

 

 

Ankieta

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.08.2022 r.

Połowa ludzkości pozostaje bez dostępu do Internetu, narzędzi i umiejętności, których potrzebują, aby uczestniczyć w cyfrowym świecie. Ostatnie dwa lata uświadomiły nam, że ta cyfrowa, ogromna przepaść nie tylko wciąż istnieje, ale nie zmniejsza się wystarczająco szybko. To musi się zmienić. Nie możemy pozwolić, by lokalne społeczności pozostały w tyle w cyfrowym świecie. Mamy siłę, by pomóc. Ankieta internet jest jednym z pierwszych kroków, który nas do tego przybliży. Jej wyniki pozwolą kształtować nam dalsze działania filantropijne i polityczne, które zapewnią lepszy dostęp do zasobów cyfrowych dla Ciebie oraz społeczności, na rzecz których działasz.   Wypowiedz się w imieniu swojej organizacji i społeczności, którą reprezentujesz. Pomóż nam zidentyfikować przepaść cyfrową z perspektywy społeczeństwa obywatelskiego i zaplanować działania, które pomogą ją zlikwidować.   Ankieta               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.08.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe