Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Spotkanie z przedsiębiorcami - udział w strukturach Klastra Energii Energetyczne Powiśle

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Energetyczne Powiśle.

Data: 19.09.2022 godzina 10:00.

Szanowni Przedsiębiorcy,

Działając w porozumieniu z Koordynatorem Klastra Energii Energetyczne Powiśle - firmą DOEKO Group Sp. z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii.

Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.:

  • Dedykowane dotacje Klastrom Energii - brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii;
  • Możliwość skorzystania z systemu opustowego - obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej;
  • Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra;
  • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omówione przez Koordynatora.

Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąć w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra.

Link: https://teams.live.com/meet/943795137915

Opiekun klastra: Jędrzej Curyło

tel. 531966825

e-mail: jedrzej.curylo@doekogroup.pl

 

Ulotka - energetyczne powiśle

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 06.09.2022 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Energetyczne Powiśle. Data: 19.09.2022 godzina 10:00. Szanowni Przedsiębiorcy, Działając w porozumieniu z Koordynatorem Klastra Energii Energetyczne Powiśle - firmą DOEKO Group Sp. z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii. Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.: Dedykowane dotacje Klastrom Energii - brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii; Możliwość skorzystania z systemu opustowego - obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej; Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra; Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach. Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omówione przez Koordynatora. Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąć w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra. Link: https://teams.live.com/meet/943795137915 Opiekun klastra: Jędrzej Curyło tel. 531966825 e-mail: jedrzej.curylo@doekogroup.pl     Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 06.09.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe