Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 13,7 km/h
opady: 0,0 mm

Funkcjonowanie Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gręboszowie

W związku ze zwolnieniem się stanowiska kierownika Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gręboszowie, Rada Gminy na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu dzisiejszym, tj. 4 października 2022 r. powołała komisję konkursową w celu przeprowadzenia konkursu na to stanowisko. Zadaniem komisji jest opracowanie regulaminu konkursu oraz jego przeprowadzenie w możliwie najkrótszym, ustawowo dopuszczalnym terminie.

Do czasu rozstrzygnięcia procedury konkursowej, zarządzeniem Nr 247/2022 Wójta Gminy Gręboszów w sprawie wyznaczenia osoby do pełnienia obowiązków kierownika GZOZ w Gręboszowie, kierownikiem wyznaczony został Eugeniusz Borek.

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Karol Mikos 04.10.2022 r.

W związku ze zwolnieniem się stanowiska kierownika Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gręboszowie, Rada Gminy na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu dzisiejszym, tj. 4 października 2022 r. powołała komisję konkursową w celu przeprowadzenia konkursu na to stanowisko. Zadaniem komisji jest opracowanie regulaminu konkursu oraz jego przeprowadzenie w możliwie najkrótszym, ustawowo dopuszczalnym terminie. Do czasu rozstrzygnięcia procedury konkursowej, zarządzeniem Nr 247/2022 Wójta Gminy Gręboszów w sprawie wyznaczenia osoby do pełnienia obowiązków kierownika GZOZ w Gręboszowie, kierownikiem wyznaczony został Eugeniusz Borek.   Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Karol Mikos 04.10.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe