Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 9,3 km/h
opady: 0,0 mm

Projekt “Już pływam” w Gminie Gręboszów

Gmina Gręboszów w dniach od 18 marca 2022 r. do 30 grudnia 2022 r. realizuje projekt pod nazwą: „Już pływam”, w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży” dofinansowany ze środków finansowych budżetu Województwa Małopolskiego, w ramach którego będą odbywały się zajęcia nauki pływania i doskonalenia pływania na Krytej Pływalni MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej.

W projekcie uczestniczy 30 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, którzy już wcześniej brali udział w zajęciach nauki pływania oraz uczniowie, którzy nie umieją pływać i nigdy wcześniej nie korzystali z zajęć na pływalni.

Program obejmuje dwie grupy szkoleniowe po 15 uczniów w każdej grupie, po 20 godzin dydaktycznych dla każdej grupy. Nauka pływania będzie prowadzona na Krytej Pływalni MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej przez wykwalifikowanych instruktorów, pod nadzorem ratowników zatrudnionych na Pływalni.

Projekt pn. „Już pływam” ma na celu zachęcić młode pokolenie do uprawiania sportu i rekreacji. Podczas zajęć dzieci nauczą się pływać oraz nabiorą aktywności ruchowej. Pływanie wspomaga również rozwój intelektualny, pozytywnie wpływa na podniesienie ogólnej wydajności organizmu oraz kształtuje prawidłową postawę ciała. Ćwiczenia w wodzie uodparniają na przeziębienie i choroby. Ponadto projekt promuje bezpieczne zachowanie się w wodzie.

Całkowity koszt realizacji projektu to 12 555,00 zł, z czego 4 400,00 zł to wsparcie finansowe Województwa Małopolskiego. Pozostała część kosztów – 8 155,00 zł to środki własne Gminy Gręboszów.

Dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego znacznie zwiększyła się ilość dzieci mogących skorzystać z nauki pływania w naszej gminie.

 

 

Logo_małopolska

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Projekt “Już pływam” w Gminie Gręboszów

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 26.10.2022 r.

Gmina Gręboszów w dniach od 18 marca 2022 r. do 30 grudnia 2022 r. realizuje projekt pod nazwą: „Już pływam”, w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży” dofinansowany ze środków finansowych budżetu Województwa Małopolskiego, w ramach którego będą odbywały się zajęcia nauki pływania i doskonalenia pływania na Krytej Pływalni MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej. W projekcie uczestniczy 30 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, którzy już wcześniej brali udział w zajęciach nauki pływania oraz uczniowie, którzy nie umieją pływać i nigdy wcześniej nie korzystali z zajęć na pływalni. Program obejmuje dwie grupy szkoleniowe po 15 uczniów w każdej grupie, po 20 godzin dydaktycznych dla każdej grupy. Nauka pływania będzie prowadzona na Krytej Pływalni MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej przez wykwalifikowanych instruktorów, pod nadzorem ratowników zatrudnionych na Pływalni. Projekt pn. „Już pływam” ma na celu zachęcić młode pokolenie do uprawiania sportu i rekreacji. Podczas zajęć dzieci nauczą się pływać oraz nabiorą aktywności ruchowej. Pływanie wspomaga również rozwój intelektualny, pozytywnie wpływa na podniesienie ogólnej wydajności organizmu oraz kształtuje prawidłową postawę ciała. Ćwiczenia w wodzie uodparniają na przeziębienie i choroby. Ponadto projekt promuje bezpieczne zachowanie się w wodzie. Całkowity koszt realizacji projektu to 12 555,00 zł, z czego 4 400,00 zł to wsparcie finansowe Województwa Małopolskiego. Pozostała część kosztów – 8 155,00 zł to środki własne Gminy Gręboszów. Dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego znacznie zwiększyła się ilość dzieci mogących skorzystać z nauki pływania w naszej gminie.     Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego   Wprowadzenie: Karol Mikos 26.10.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe