Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
24 lipca
temperatura: 27°C
wiatr: 9,5 km/h
opady: 0,2 mm

Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze

Urząd Gminy Gręboszów przypomina, że wciąż działa Punkt Konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze. Punkt czynny jest w dniach:

  1. Od miesiąca listopada 2022 r.:
  • środy w godz. 13:30 – 15:30
  • piątki w godz. 7:30 – 15:30

w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3 na parterze.

Zakres działania punktu konsultacyjnego:

  • informowanie mieszkańców o możliwości indywidualnego pozyskania dofinansowania
    z rządowego programu Czyste Powietrze w zakresie wymiany źródła ciepła, termomodernizacji lub paneli fotowoltaicznych.
  • udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie prawidłowego wypełnienia formularza Wniosku o dofinansowanie oraz Wniosku o płatność.

Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze:

  • Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  • Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.
  • Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 14.11.2022 r.

 

Urząd Gminy Gręboszów przypomina, że wciąż działa Punkt Konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze. Punkt czynny jest w dniach: Od miesiąca listopada 2022 r.: środy w godz. 13:30 – 15:30 piątki w godz. 7:30 – 15:30 w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3 na parterze. Zakres działania punktu konsultacyjnego: informowanie mieszkańców o możliwości indywidualnego pozyskania dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze w zakresie wymiany źródła ciepła, termomodernizacji lub paneli fotowoltaicznych. udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie prawidłowego wypełnienia formularza Wniosku o dofinansowanie oraz Wniosku o płatność. Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze: Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/   Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 14.11.2022 r.  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe