Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 9,3 km/h
opady: 0,0 mm

Podpisanie umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Gręboszów w 2023 r.

W dniu 24 listopada 2022 r. Wójt Gminy Gręboszów podpisał umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Gręboszów w 2023 r. Wykonawcą zadania jest firma CONTECO Sp. z o.o. z siedzibą w 33 - 130 Radłów, ul. Woleńska 15. Wykonawca wyłoniony został w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, wszczętego w dniu 6 października br. Otwarcie ofert odbyło się w dniu 17 października 2022 r.

W postępowaniu złożono 3 oferty przez następujące firmy: Conteko Sp. z o.o. z Radłowa, EKOM Maciejczyk Sp. jawna z Nowin k. Kielc oraz dotychczasowego wykonawcę FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. Najniższą cenę wykonania zamówienia zaoferowała firma CONTEKO Sp. z o.o. za kwotę 1 088,51 zł brutto za 1 tonę odebranych i zagospodarowanych odpadów. Cena ta jest nieznacznie wyższa od ceny tegorocznej, ponieważ różnica ta wynosi 24,71 zł. Firma CONTEKO Sp. z o.o. uzyskała również najwyższą ilość punktów i została wybrana do realizacji zamówienia publicznego. Cena najdroższej oferty wynosiła 1 269,00 zł za 1 tonę.

Podpisanie umowy z CONTEKO kończy kilkuletnią współpracę z dotychczasowym Wykonawcą - FBSerwis Karpatia. Ze względu na zmianę odbiorcy odpadów komunalnych, w dniu 9 grudnia br. tj. w dniu odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, zabierane będą pojemniki na odpady zmieszane sprzed posesji przez firmę FBSerwis Karpatia. Do czasu podstawienia pojemników przez nowego Wykonawcę odpady zmieszane prosimy zbierać do worków, dostarczonych przez dotychczasowego Wykonawcę. W kolejnych dniach grudnia zostaną dostarczone na każdą posesję pojemniki na odpady przez nowego Wykonawcę. W przypadku jakichkolwiek problemów wynikłych z tej operacji prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów tel. 14 6416002 w. 23.

Podpisanie umowy

 

Podpisanie umowy

 

Podpisanie umowy

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Karol Mikos 25.11.2022 r.

W dniu 24 listopada 2022 r. Wójt Gminy Gręboszów podpisał umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Gręboszów w 2023 r. Wykonawcą zadania jest firma CONTECO Sp. z o.o. z siedzibą w 33 - 130 Radłów, ul. Woleńska 15. Wykonawca wyłoniony został w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, wszczętego w dniu 6 października br. Otwarcie ofert odbyło się w dniu 17 października 2022 r. W postępowaniu złożono 3 oferty przez następujące firmy: Conteko Sp. z o.o. z Radłowa, EKOM Maciejczyk Sp. jawna z Nowin k. Kielc oraz dotychczasowego wykonawcę FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. Najniższą cenę wykonania zamówienia zaoferowała firma CONTEKO Sp. z o.o. za kwotę 1 088,51 zł brutto za 1 tonę odebranych i zagospodarowanych odpadów. Cena ta jest nieznacznie wyższa od ceny tegorocznej, ponieważ różnica ta wynosi 24,71 zł. Firma CONTEKO Sp. z o.o. uzyskała również najwyższą ilość punktów i została wybrana do realizacji zamówienia publicznego. Cena najdroższej oferty wynosiła 1 269,00 zł za 1 tonę. Podpisanie umowy z CONTEKO kończy kilkuletnią współpracę z dotychczasowym Wykonawcą - FBSerwis Karpatia. Ze względu na zmianę odbiorcy odpadów komunalnych, w dniu 9 grudnia br. tj. w dniu odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, zabierane będą pojemniki na odpady zmieszane sprzed posesji przez firmę FBSerwis Karpatia. Do czasu podstawienia pojemników przez nowego Wykonawcę odpady zmieszane prosimy zbierać do worków, dostarczonych przez dotychczasowego Wykonawcę. W kolejnych dniach grudnia zostaną dostarczone na każdą posesję pojemniki na odpady przez nowego Wykonawcę. W przypadku jakichkolwiek problemów wynikłych z tej operacji prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów tel. 14 6416002 w. 23.     Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Karol Mikos 25.11.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe