Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 4,4 km/h
opady: 0,0 mm

Wolontariat na studiach. Dlaczego warto być wolontariuszem?

Niesienie pomocy jest szlachetne. A przy okazji może się opłacać samym wolontariuszom. W tym artykule tłumaczymy, jak wolontariat może wpłynąć na Twoje życie i karierę. Być może teraz siedzisz wygodnie w ciepłym fotelu i zastanawiasz się, jak możesz pomóc innym. Rozważasz pomoc w roli wolontariusza. Nic dziwnego. To popularny sposób na wsparcie innych i… swojej kariery. Dokładnie tak, wsparcie swojej kariery. Nieodpłatna pomoc może, nomen omen, pomóc Ci znaleźć wymarzoną pracę.

W tym artykule przybliżymy Ci zagadnienia związane z wolontariatem (np. umowy, prawo, wykazanie działalności charytatywnej w CV). Jeśli jednak chcesz po prostu znaleźć miejsce, gdzie możesz pomóc – wyjaśniamy, jak się za to zabrać.

Masz na oku jakąś konkretną organizację? Napisz do niej wprost. Zapytaj, może szukają właśnie pary rąk do pomocy. Jeżeli nie, to może wiedzą, że inna zaprzyjaźniona fundacja szuka wsparcia.

Nieco trudniej jest, gdy nie wiesz, gdzie możesz się zaczepić. W tym miejscu dyskretnie przypomnimy, że mamy XXI wiek. Wolontariat można znaleźć przez Internet.

Więcej informacji na stronie: https://hellofinance.pl/studia/wolontariat-na-studiach

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 12.12.2022 r.

Niesienie pomocy jest szlachetne. A przy okazji może się opłacać samym wolontariuszom. W tym artykule tłumaczymy, jak wolontariat może wpłynąć na Twoje życie i karierę. Być może teraz siedzisz wygodnie w ciepłym fotelu i zastanawiasz się, jak możesz pomóc innym. Rozważasz pomoc w roli wolontariusza. Nic dziwnego. To popularny sposób na wsparcie innych i… swojej kariery. Dokładnie tak, wsparcie swojej kariery. Nieodpłatna pomoc może, nomen omen, pomóc Ci znaleźć wymarzoną pracę. W tym artykule przybliżymy Ci zagadnienia związane z wolontariatem (np. umowy, prawo, wykazanie działalności charytatywnej w CV). Jeśli jednak chcesz po prostu znaleźć miejsce, gdzie możesz pomóc – wyjaśniamy, jak się za to zabrać. Masz na oku jakąś konkretną organizację? Napisz do niej wprost. Zapytaj, może szukają właśnie pary rąk do pomocy. Jeżeli nie, to może wiedzą, że inna zaprzyjaźniona fundacja szuka wsparcia. Nieco trudniej jest, gdy nie wiesz, gdzie możesz się zaczepić. W tym miejscu dyskretnie przypomnimy, że mamy XXI wiek. Wolontariat można znaleźć przez Internet. Więcej informacji na stronie: https://hellofinance.pl/studia/wolontariat-na-studiach   Wprowadzenie: Karol Mikos 12.12.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe