Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 0,9 km/h
opady: 0,0 mm

Łukasz Kowal zwycięzcą turnieju o puchar wójta gminy Gręboszów

W sobotę, 28 stycznia br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Na starcie turnieju stanęło 15 uczestników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych”, grając do trzech wygranych setów. Większość zawodników pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując technikę gry w tenisa stołowego na dobrym poziomie. Podobnie jak w ubiegłym roku, zwycięzcą zawodów został Łukasz Kowal z Ujścia Jezuickiego. Na drugim miejscu, po wyrównanej walce, uplasował się Władysław Szumilas (Ujście Jezuickie), a miejsce trzecie przypadło Tomaszowi Janowcowi z Woli Żelichowskiej. Kolejne miejsca zajęli: Michał Zarzycki (Gręboszów), Konrad Wytrwał (Borusowa), Łukasz Janowiec (Zawierzbie), Tomasz Miłoś (Zapasternicze), Szymon Surowiec (Okręg). Celem turnieju była popularyzacja gry w tenisa stołowego wśród mieszkańców gminy Gręboszów oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.
Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.02.2023 r.

W sobotę, 28 stycznia br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Na starcie turnieju stanęło 15 uczestników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych”, grając do trzech wygranych setów. Większość zawodników pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując technikę gry w tenisa stołowego na dobrym poziomie. Podobnie jak w ubiegłym roku, zwycięzcą zawodów został Łukasz Kowal z Ujścia Jezuickiego. Na drugim miejscu, po wyrównanej walce, uplasował się Władysław Szumilas (Ujście Jezuickie), a miejsce trzecie przypadło Tomaszowi Janowcowi z Woli Żelichowskiej. Kolejne miejsca zajęli: Michał Zarzycki (Gręboszów), Konrad Wytrwał (Borusowa), Łukasz Janowiec (Zawierzbie), Tomasz Miłoś (Zapasternicze), Szymon Surowiec (Okręg). Celem turnieju była popularyzacja gry w tenisa stołowego wśród mieszkańców gminy Gręboszów oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację Zdjęcia z wydarzenia       Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.02.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe