Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
24 lipca
temperatura: 17°C
wiatr: 13,2 km/h
opady: 1,5 mm

Gminny turniej piłki siatkowej

W niedzielne popołudnie 26 lutego rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej. O godz. 14.00 do walki o Puchar Wójta Gminy Gręboszów stanęło 4 zespoły:

  1. Biskupice i Przyjaciele
  2. OSP Gręboszów
  3. Sokół Gręboszów
  4. Wolania Wola Żelichowska

Drużyny zagrały po 3 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. W pierwszym spotkaniu stanęły przeciwko sobie zespoły z Woli Żelichowskiej oraz z Biskupic. Mecz był bardzo wyrównany. Po rozegraniu dwóch setów był remis i o wygranej zdecydował tie-break, który wygrała drużyna z Woli Żelichowskiej. Kolejne spotkanie rozegrały OSP Gręboszów oraz Sokół Gręboszów. W tej rywalizacji doświadczony zespół Sokoła nie dał szans najmłodszej drużynie turnieju i pokonał OSP wygrywając oba sety. Drugą kolejkę rozpoczęli siatkarze z Woli Żelichowskiej i Sokoła Gręboszów. Mecz był wyrównany jednak to Wolania wygrała to spotkanie. W czwartym meczu Biskupice nie dały szans OSP Gręboszów wygrywając dwa sety. Po dwóch kolejkach na czele rankingu z dwiema wygranymi był zespół z Woli Żelichowskiej, który aby zdobyć puchar musiał wygrać ostatni mecz z OSP Gręboszów. Tak też się stało i Wolania wygrywając oba sety zagwarantowała sobie zwycięstwo w całym turnieju. O pozostałych miejscach na podium miało zadecydować ostatnie spotkanie. Walka trwała do końca, ale to Biskupice i Przyjaciele pokonali Sokoła Gręboszów i zagwarantowali sobie drugie miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Wolania Wola Żelichowska
  2. Biskupice i Przyjaciele
  3. Sokół Gręboszów
  4. OSP Gręboszów

Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczył pracownik Urzędu Gminy w Gręboszowie - Grzegorz Kilian oraz Dyrektor SP w Gręboszowie - Jerzy Misterka. Tym turniejem zakończono serię zimowych zawodów organizowanych na miejscowej hali sportowej. Wszystkim, którzy wzięli udział w zmaganiach dziękujemy za udział, gratulujemy wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian, Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Karol Mikos 28.02.2023 r.

W niedzielne popołudnie 26 lutego rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej. O godz. 14.00 do walki o Puchar Wójta Gminy Gręboszów stanęło 4 zespoły: Biskupice i Przyjaciele OSP Gręboszów Sokół Gręboszów Wolania Wola Żelichowska Drużyny zagrały po 3 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. W pierwszym spotkaniu stanęły przeciwko sobie zespoły z Woli Żelichowskiej oraz z Biskupic. Mecz był bardzo wyrównany. Po rozegraniu dwóch setów był remis i o wygranej zdecydował tie-break, który wygrała drużyna z Woli Żelichowskiej. Kolejne spotkanie rozegrały OSP Gręboszów oraz Sokół Gręboszów. W tej rywalizacji doświadczony zespół Sokoła nie dał szans najmłodszej drużynie turnieju i pokonał OSP wygrywając oba sety. Drugą kolejkę rozpoczęli siatkarze z Woli Żelichowskiej i Sokoła Gręboszów. Mecz był wyrównany jednak to Wolania wygrała to spotkanie. W czwartym meczu Biskupice nie dały szans OSP Gręboszów wygrywając dwa sety. Po dwóch kolejkach na czele rankingu z dwiema wygranymi był zespół z Woli Żelichowskiej, który aby zdobyć puchar musiał wygrać ostatni mecz z OSP Gręboszów. Tak też się stało i Wolania wygrywając oba sety zagwarantowała sobie zwycięstwo w całym turnieju. O pozostałych miejscach na podium miało zadecydować ostatnie spotkanie. Walka trwała do końca, ale to Biskupice i Przyjaciele pokonali Sokoła Gręboszów i zagwarantowali sobie drugie miejsce. Klasyfikacja końcowa: Wolania Wola Żelichowska Biskupice i Przyjaciele Sokół Gręboszów OSP Gręboszów Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczył pracownik Urzędu Gminy w Gręboszowie - Grzegorz Kilian oraz Dyrektor SP w Gręboszowie - Jerzy Misterka. Tym turniejem zakończono serię zimowych zawodów organizowanych na miejscowej hali sportowej. Wszystkim, którzy wzięli udział w zmaganiach dziękujemy za udział, gratulujemy wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Zdjęcia z wydarzenia     Opracowanie: Grzegorz Kilian, Wiesław Lizak Wprowadzenie: Karol Mikos 28.02.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe