Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
23 września
temperatura: 15°C
wiatr: 11,6 km/h
opady: 0,0 mm

Konferencja Małopolska Lokalna w Tarnowie

CO STANOWI SIŁĘ NAPĘDOWĄ OBSZARÓW WIEJSKICH W MAŁOPOLSCE? OBYWATEL A EKOLOGIA – JAKICH UŻYĆ SŁÓW, BY PRZEKONAĆ DO ZMIAN? ŚRODOWISKO, GOSPODARKA, A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK – WYZWANIA DLA MAŁOPOLSKI LOKALNEJ; O ŚRODOWISKU – JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ OBRAZEM?

Oto główne wątki, jakie zostaną poruszone podczas konferencji #Małopolska lokalna, która odbędzie się 7 września 2023 r. w Akademii Tarnowskiej w Tarnowie, ul. A. Mickiewicza 8, budynek C, aula im. Jana Szczepanika.

Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego).

Podczas spotkania główny nacisk zostanie położony na wątki związane ze zrównoważonym rozwojem Małopolski lokalnej, zwłaszcza w kontekście wyzwań demograficznych, środowiskowych oraz gospodarczych i zmieniającego się w związku z tym charakteru obszarów wiejskich i podmiejskich.

W sesjach inspiracyjnych uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w zakresie komunikacji instytucji z obywatelem w zakresie ekologii. Będzie też możliwość skorzystania z usług Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Podczas konferencji zostaną również zaprezentowane wyniki badań Małopolskiego Obserwatorium Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji na stronie: https://www.obserwatorium.malopolska.pl/wydarzenie/konferencja-malopolska-lokalna-w-tarnowie/

 

Małopolska lokalnie - plakat

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 29.08.2023 r.

CO STANOWI SIŁĘ NAPĘDOWĄ OBSZARÓW WIEJSKICH W MAŁOPOLSCE? OBYWATEL A EKOLOGIA – JAKICH UŻYĆ SŁÓW, BY PRZEKONAĆ DO ZMIAN? ŚRODOWISKO, GOSPODARKA, A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK – WYZWANIA DLA MAŁOPOLSKI LOKALNEJ; O ŚRODOWISKU – JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ OBRAZEM? Oto główne wątki, jakie zostaną poruszone podczas konferencji #Małopolska lokalna, która odbędzie się 7 września 2023 r. w Akademii Tarnowskiej w Tarnowie, ul. A. Mickiewicza 8, budynek C, aula im. Jana Szczepanika. Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego). Podczas spotkania główny nacisk zostanie położony na wątki związane ze zrównoważonym rozwojem Małopolski lokalnej, zwłaszcza w kontekście wyzwań demograficznych, środowiskowych oraz gospodarczych i zmieniającego się w związku z tym charakteru obszarów wiejskich i podmiejskich. W sesjach inspiracyjnych uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w zakresie komunikacji instytucji z obywatelem w zakresie ekologii. Będzie też możliwość skorzystania z usług Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Podczas konferencji zostaną również zaprezentowane wyniki badań Małopolskiego Obserwatorium Rozwoju Regionalnego. Więcej informacji na stronie: https://www.obserwatorium.malopolska.pl/wydarzenie/konferencja-malopolska-lokalna-w-tarnowie/     Wprowadzenie: Karol Mikos 29.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe