Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 5,0 km/h
opady: 0,0 mm

Czyste Powietrze – Spotkanie informacyjne

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy w ramach Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się:

  • 25 października 2023 r. (tj. środa) o godz. 1530 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Rządowy program Czyste Powietrze zmierza do poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Beneficjenci aplikują o dotację, w ramach której pozyskują środki na wymianę starych pieców na nowoczesne źródła ciepła, o najwyższych normach. Program przewiduje dofinansowanie zakupu i montażu kotłów gazowych, kotłów olejowych, ogrzewania elektrycznego czy pomp ciepła.

Pozyskać można również środki na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku czy instalację OZE.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz omówione zostaną nowe zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 17.10.2023 r.

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy w ramach Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się: 25 października 2023 r. (tj. środa) o godz. 1530 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Rządowy program Czyste Powietrze zmierza do poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Beneficjenci aplikują o dotację, w ramach której pozyskują środki na wymianę starych pieców na nowoczesne źródła ciepła, o najwyższych normach. Program przewiduje dofinansowanie zakupu i montażu kotłów gazowych, kotłów olejowych, ogrzewania elektrycznego czy pomp ciepła. Pozyskać można również środki na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku czy instalację OZE. W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz omówione zostaną nowe zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.   Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 17.10.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe