Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 5,0 km/h
opady: 0,0 mm

Nabór pracowników socjalnych, doradców zawodowych i psychologów – orzeczników, członków Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gręboszowie informuje, że Wojewoda Małopolski poszukuje kandydatów na stanowiska pracownika socjalnego, doradcy zawodowego i psychologa, zainteresowanych pracą w roli orzeczników, członków Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnoprawności.

Jednocześnie informujemy, że od 1 stycznia 2024 r. wojewódzkie zespoły ds. orzekania o niepełnosprawności będą również realizowały nowe zadanie, polegające na wydawaniu decyzji ustalających poziom potrzeby wsparcia, wprowadzone ustawą z 7 lipca 2023 r. o świadczeniu wspierającym (Dz.U. z 2023 r., poz. 1429). Ustalenia poziomu potrzeby wsparcia będą dokonywać w szczególności ww. specjaliści, stąd Wojewoda Małopolski będzie również poszukiwał kandydatów zainteresowanych pracą w roli orzeczników w tym zakresie.

Osoby zainteresowane realizowaniem tego zadania proszone są o kontakt z Wojewódzkim Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności pod numerem telefonu: (12) 3921398 lub (12) 3921376.

 

 

 

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 18.10.2023 r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gręboszowie informuje, że Wojewoda Małopolski poszukuje kandydatów na stanowiska pracownika socjalnego, doradcy zawodowego i psychologa, zainteresowanych pracą w roli orzeczników, członków Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnoprawności. Jednocześnie informujemy, że od 1 stycznia 2024 r. wojewódzkie zespoły ds. orzekania o niepełnosprawności będą również realizowały nowe zadanie, polegające na wydawaniu decyzji ustalających poziom potrzeby wsparcia, wprowadzone ustawą z 7 lipca 2023 r. o świadczeniu wspierającym (Dz.U. z 2023 r., poz. 1429). Ustalenia poziomu potrzeby wsparcia będą dokonywać w szczególności ww. specjaliści, stąd Wojewoda Małopolski będzie również poszukiwał kandydatów zainteresowanych pracą w roli orzeczników w tym zakresie. Osoby zainteresowane realizowaniem tego zadania proszone są o kontakt z Wojewódzkim Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności pod numerem telefonu: (12) 3921398 lub (12) 3921376.     Pliki do pobrania Pobierz plik Informacja-o-zadaniach-pracownikow-socjalnych-i-doradcow-zawodowych.pdf Pobierz plik Informacja-o-zadaniach-psychologow.pdf Pobierz plik Ogloszenie-Wojewody-o-naborze-pracownikow-socjalnych-i-doradcow-zawodowych.pdf Pobierz plik Ogloszenie-Wojewody-o-naborze-psychologow.pdf     Wprowadzenie: Karol Mikos 18.10.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe