Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 5,0 km/h
opady: 0,0 mm

Gmina Gręboszów otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn.: Budowa budynku szatni sportowej z zapleczem sanitarnym przy boisku sportowym w miejscowości Ujście Jezuickie.

Gmina Gręboszów otrzymała dofinansowanie w ramach 8 edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w kwocie 1 000 000,00 zł na realizację zadania pn.: Budowa budynku szatni sportowej z zapleczem sanitarnym przy boisku sportowym w miejscowości Ujście Jezuickie.

Zadanie obejmować będzie budowę budynku szatni z częścią socjalną wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku sportowym w Ujściu Jezuickim, wraz z zagospodarowaniem placu. W budynku znajdować się będą: szatnie sportowe wraz z łazienkami, pomieszczenie dla sędziów, magazyny.

Wkład własny Gminy w realizację zadania wyniesie ok. 200 000,00 zł.

 

Polski Ład - stopka

 

Opracowanie: Grzegorz Skowron

Wprowadzenie: Karol Mikos 18.10.2023 r.

Gmina Gręboszów otrzymała dofinansowanie w ramach 8 edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w kwocie 1 000 000,00 zł na realizację zadania pn.: Budowa budynku szatni sportowej z zapleczem sanitarnym przy boisku sportowym w miejscowości Ujście Jezuickie. Zadanie obejmować będzie budowę budynku szatni z częścią socjalną wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku sportowym w Ujściu Jezuickim, wraz z zagospodarowaniem placu. W budynku znajdować się będą: szatnie sportowe wraz z łazienkami, pomieszczenie dla sędziów, magazyny. Wkład własny Gminy w realizację zadania wyniesie ok. 200 000,00 zł.     Opracowanie: Grzegorz Skowron Wprowadzenie: Karol Mikos 18.10.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe