Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
10 czerwca
temperatura: 17°C
wiatr: 9,1 km/h
opady: 0,0 mm

„Aktywni na rynku pracy wsparcie dla osób niepełnosprawnych z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego”

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji realizuje projekt "Aktywni na rynku pracy wsparcie dla osób niepełnosprawnych z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego” realizowanego w ramach PO KL Priorytet VII Promocja integracji Społecznej, działanie 7.4. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych bezrobotnych, zamieszkałych na ternie woj. małopolskiego, w powiatach tarnowskim lub dąbrowskim (m. Tarnowa również).

W ramach projektu oferujemy:

1. Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.
2. Indywidualne konsultacje z psychologiem.
3. Warsztaty psychologiczno-terapeutyczne.
4. Szkolenie z zakresu technik aktywnego uczestnictwa w rynku pracy.
5. Szkolenia zawodowe do wyboru:
- pracownik administracyjno-biurowy
- pracownik ochrony osób i mienia
- asystent/ka księgowego/wej

6. 3-miesięczne płatne staże (1000,00zł brutto) lub 12 miesięcy zatrudnienia (1650,00zł brutto)


Dodatkowo zapewniamy wszystkim uczestnikom:

- certyfikat/zaświadczenie o ukończeniu szkolenia,
- stypendium szkoleniowe,
- zwrot kosztów dojazdu,
- catering,
- materiały szkoleniowe


Szczegółowe informacje w biurze projektu ul. H.Kołłątaja 9,33-100 Tarnów, na stronie www.aktywninarynkupracy.wirpe.pl lub pod nr tel.517 784 943

 

files/pliki/aktualnosci/2013/07lipiec/Rozstrzygniecie otwartego konkursu ofert na realizacje zadan pub/P2.jpg

 

Wprowadzenie: M. Janowiec 03.07.2013 r.

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji realizuje projekt "Aktywni na rynku pracy wsparcie dla osób niepełnosprawnych z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego” realizowanego w ramach PO KL Priorytet VII Promocja integracji Społecznej, działanie 7.4. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych bezrobotnych, zamieszkałych na ternie woj. małopolskiego, w powiatach tarnowskim lub dąbrowskim (m. Tarnowa również). W ramach projektu oferujemy: 1. Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym. 2. Indywidualne konsultacje z psychologiem. 3. Warsztaty psychologiczno-terapeutyczne. 4. Szkolenie z zakresu technik aktywnego uczestnictwa w rynku pracy. 5. Szkolenia zawodowe do wyboru: - pracownik administracyjno-biurowy - pracownik ochrony osób i mienia - asystent/ka księgowego/wej 6. 3-miesięczne płatne staże (1000,00zł brutto) lub 12 miesięcy zatrudnienia (1650,00zł brutto) Dodatkowo zapewniamy wszystkim uczestnikom: - certyfikat/zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, - stypendium szkoleniowe, - zwrot kosztów dojazdu, - catering, - materiały szkoleniowe Szczegółowe informacje w biurze projektu ul. H.Kołłątaja 9,33-100 Tarnów, na stronie www.aktywninarynkupracy.wirpe.pl lub pod nr tel.517 784 943     Wprowadzenie: M. Janowiec 03.07.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe