Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
24 lipca
temperatura: 17°C
wiatr: 13,2 km/h
opady: 1,8 mm

Bezpieczne grzybobrania

Dział Zdrowia Publicznego i Promocji Zdrowia WSSE w Krakowie serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniu „Bezpieczne grzybobrania”, które będzie połączone z prezentacją i wystawą grzybów świeżych. Szkolenie poprowadzi grzyboznawca Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz pracownik naukowy Uniwersytetu Rolniczego. Tematem szkolenia będą właściwości odżywcze i prozdrowotne grzybów.

Będzie też możliwość konsultacji z grzyboznawcą.

Szkolenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z grzybami i bezpieczeństwem ich zbierania i odbędzie się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie w dniu 9 września 2019 r., w godz. 10:00 do 14.00

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (12 25 49 503, w godzinach od 7:30 do 15:05) oraz drogą mailową (oz@wsse.krakow.pl). W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Przesłanie zgłoszenia oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych tj. imienia i nazwiska w celu rejestracji i udziału w szkoleniu.

Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej WSSE w Krakowie – link: https://wsse.krakow.pl/page/szkolenie-bezpieczne-grzybobranie-9-09-2019-r/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.09.2019 r.

Dział Zdrowia Publicznego i Promocji Zdrowia WSSE w Krakowie serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniu „Bezpieczne grzybobrania”, które będzie połączone z prezentacją i wystawą grzybów świeżych. Szkolenie poprowadzi grzyboznawca Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz pracownik naukowy Uniwersytetu Rolniczego. Tematem szkolenia będą właściwości odżywcze i prozdrowotne grzybów. Będzie też możliwość konsultacji z grzyboznawcą. Szkolenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z grzybami i bezpieczeństwem ich zbierania i odbędzie się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie w dniu 9 września 2019 r., w godz. 10:00 do 14.00 Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (12 25 49 503, w godzinach od 7:30 do 15:05) oraz drogą mailową (oz@wsse.krakow.pl). W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Przesłanie zgłoszenia oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych tj. imienia i nazwiska w celu rejestracji i udziału w szkoleniu. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej WSSE w Krakowie – link: https://wsse.krakow.pl/page/szkolenie-bezpieczne-grzybobranie-9-09-2019-r/                                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.09.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe