Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

Bezpłatne szkolenia dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej

INSPEKCJA WETERYNARYJNA
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII
w DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
Jacek Janas


Nasz znak: PIW.BŻ.524.11.2018(2)
Dot. sprawy nr: Szkolenia dla rolników pismo z dnia:

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w związku z zapisem §11 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12 marca 2018 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie kwalifikacji osób uprawnionych do zawodowego uboju oraz warunków i metod uboju i uśmiercania zwierząt (Dz. U. 2018 poz. 539), będą, organizowane bezpłatne szkolenia dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej. Zgodnie z obowiązującymi od 15 marca b.r. przepisami Weterynaryjnymi, szkolenia te są niezbędne, celem uzyskania odpowiedniego poziomu kwalifikacji a uczestnictwo w nich będzie potwierdzone zaświadczeniem.
Biorąc pod uwagę liczbę osób zainteresowanych, na podstawie informacji, otrzymanych z poszczególnych urzędów gmin, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej, informuje, że najbliższe szkolenia w tym zakresie odbędą, się w terminach podanych poniżej:
30 sierpnia 2018 godz.10.00 Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
31 sierpnia 2018 (piątek) godz.10.00 Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie
Zaświadczenia, będą, wydawane na podstawie danych z "Karty zgłoszenia na szkolenie" oraz na podstawie listy obecności na szkoleniu. "Karty zgłoszenia" będą, również dostępne na sali przez rozpoczęciem szkoleń.
Proszę o udostępnienie powyższej informacji w podległych Sołectwach.
W załączeniu Karta zgłoszenia na szkolenie
                                                                                                                   Powiatowy Lekarz Weterynarii
                                                                                                                   w Dąbrowie Tarnowskiej
                                                                                                                   lek. wet. Jacek Janas

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/08sierpen/Szkolenia dla rolnikow/Szkolenie dla rolnikow st 1.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2018/08sierpen/Szkolenia dla rolnikow/Szkolenie dla rolnikow st 2.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.08.2018 r.

INSPEKCJA WETERYNARYJNAPOWIATOWY LEKARZ WETERYNARIIw DĄBROWIE TARNOWSKIEJJacek JanasNasz znak: PIW.BŻ.524.11.2018(2)Dot. sprawy nr: Szkolenia dla rolników pismo z dnia:Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w związku z zapisem §11 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12 marca 2018 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie kwalifikacji osób uprawnionych do zawodowego uboju oraz warunków i metod uboju i uśmiercania zwierząt (Dz. U. 2018 poz. 539), będą, organizowane bezpłatne szkolenia dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej. Zgodnie z obowiązującymi od 15 marca b.r. przepisami Weterynaryjnymi, szkolenia te są niezbędne, celem uzyskania odpowiedniego poziomu kwalifikacji a uczestnictwo w nich będzie potwierdzone zaświadczeniem.Biorąc pod uwagę liczbę osób zainteresowanych, na podstawie informacji, otrzymanych z poszczególnych urzędów gmin, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej, informuje, że najbliższe szkolenia w tym zakresie odbędą, się w terminach podanych poniżej:30 sierpnia 2018 godz.10.00 Szkoła Podstawowa w Radgoszczy31 sierpnia 2018 (piątek) godz.10.00 Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w GręboszowieZaświadczenia, będą, wydawane na podstawie danych z "Karty zgłoszenia na szkolenie" oraz na podstawie listy obecności na szkoleniu. "Karty zgłoszenia" będą, również dostępne na sali przez rozpoczęciem szkoleń.Proszę o udostępnienie powyższej informacji w podległych Sołectwach.W załączeniu Karta zgłoszenia na szkolenie                                                                                                                    Powiatowy Lekarz Weterynarii                                                                                                                   w Dąbrowie Tarnowskiej                                                                                                                    lek. wet. Jacek Janas Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia na szkolenie                     Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.08.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe