Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
6 października
temperatura: 14°C
wiatr: 15,3 km/h
opady: 0,0 mm

Bruk-Bet Termalica Kids Challenge

Klub Sportowy Bruk Bet Termalica Nieciecza zaprasza na festiwal piłkarski dla dzieci w wieku 4 - 12 lat.
 
Bruk-Bet Termalica Kids Challenge to specjalnie przygotowane 6 piłkarskich wyzwań, podczas których, uczestnicy będą mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w biegu, skoku, kontroli nad piłką oraz w grze.
 
Każdy z uczestników otrzyma specjalną kartę wyzwania, na której będzie mógł zaznaczyć swoje najlepsze wyniki a na koniec porównać je z wynikami z całej Polski zebranymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 
Specjalnymi nagrodami wyróżnieni uczestnicy z najlepszymi wynikami całego Festiwalu.


Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające piłkę nożną sprawdzenia swoich sportowych umiejętności oraz przeżycia mnóstwa pozytywnych emocji.  Przyjdź sprawdź się. Podejmij nasze wyzwanie ! 

 
Bezpośrednio po piłkarskim festiwalu, najmłodsi uczestnicy wraz z rodzicami i opiekunami otrzymają mały upominek oraz bezpłatne bilety na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec, który rozpocznie się o godz. 20:00.

Udział w wydarzeniu będzie także niepowtarzalną okazją do spotkania z zawodnikami walczącymi w rozgrywkach 1 Ligi oraz przywitania się z Słonikiem - maskotką klubową.

Festiwal Piłkarski – Bruk Bet Termalica Kids Challenge


ORGANIZATOR: Bruk Bet Termalica Nieciecza
DATA: 10 sierpniasobota 
GODZINY: 
REJESTRACJA UCZESTNIKÓW - od 16:00
START WYDARZENIA 17.00 – 19:30
MIEJSCE: Obiekty treningowe Termalica Bruk Bet Nieciecza KS
UCZESTNICY: chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2007 - 2015. Festiwal adresowany jest do dzieci trenujących piłkę nożną oraz początkujących.

ZGŁOSZENIA: telefonicznie u trenera Dawida Krupy 726 406 723przez formularz rejestracyjny oraz bezpośrednio w dniu wydarzenia w Biurze Organizatora (rejestracja od godz. 16:00).
 
LINK DO FORMULARZA - https://forms.gle/RGeHTdbYYsTXfSta6
 
WYDARZENIE DODATKOWE: dmuchane atrakcje, bezpłatne wejście na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
 
 
files/pliki/aktualnosci/2019/08sierpien/Bruk-Bet Termalica Kids Challenge/Plakat%20kids%20challenge.png
 
 
 
 
 
 
 
 
Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.08.2019 r.
Klub Sportowy Bruk Bet Termalica Nieciecza zaprasza na festiwal piłkarski dla dzieci w wieku 4 - 12 lat.   Bruk-Bet Termalica Kids Challenge to specjalnie przygotowane 6 piłkarskich wyzwań, podczas których, uczestnicy będą mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w biegu, skoku, kontroli nad piłką oraz w grze.   Każdy z uczestników otrzyma specjalną kartę wyzwania, na której będzie mógł zaznaczyć swoje najlepsze wyniki a na koniec porównać je z wynikami z całej Polski zebranymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.   Specjalnymi nagrodami wyróżnieni uczestnicy z najlepszymi wynikami całego Festiwalu. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające piłkę nożną sprawdzenia swoich sportowych umiejętności oraz przeżycia mnóstwa pozytywnych emocji.  Przyjdź sprawdź się. Podejmij nasze wyzwanie !    Bezpośrednio po piłkarskim festiwalu, najmłodsi uczestnicy wraz z rodzicami i opiekunami otrzymają mały upominek oraz bezpłatne bilety na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec, który rozpocznie się o godz. 20:00. Udział w wydarzeniu będzie także niepowtarzalną okazją do spotkania z zawodnikami walczącymi w rozgrywkach 1 Ligi oraz przywitania się z Słonikiem - maskotką klubową.Festiwal Piłkarski – Bruk Bet Termalica Kids ChallengeORGANIZATOR: Bruk Bet Termalica NiecieczaDATA: 10 sierpnia, sobota  GODZINY: REJESTRACJA UCZESTNIKÓW - od 16:00 START WYDARZENIA 17.00 – 19:30MIEJSCE: Obiekty treningowe Termalica Bruk Bet Nieciecza KSUCZESTNICY: chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2007 - 2015. Festiwal adresowany jest do dzieci trenujących piłkę nożną oraz początkujących.ZGŁOSZENIA: telefonicznie u trenera Dawida Krupy 726 406 723, przez formularz rejestracyjny oraz bezpośrednio w dniu wydarzenia w Biurze Organizatora (rejestracja od godz. 16:00).  LINK DO FORMULARZA - https://forms.gle/RGeHTdbYYsTXfSta6   WYDARZENIE DODATKOWE: dmuchane atrakcje, bezpłatne wejście na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.08.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe