Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 5,0 km/h
opady: 0,0 mm

Dofinansowanie do modernizacji systemu ogrzewania oraz montażu odnawialnych źródeł energii z budżetu Gminy Gręboszów

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie uchwała Nr XXII/176/2020 Rady Gminy Gręboszów z dnia 23 listopada 2020 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Gręboszów na realizację wybranych przedsięwzięć dotyczących ochrony środowiska.

Zgodnie z w/w uchwałą mieszkańcy gminy Gręboszów, którzy zamierzają wymienić stary kocioł węglowy na nowy system ogrzewania lub planujący montaż odnawialnych źródeł energii (OZE) mogą ubiegać się o udzielenie dofinansowania na ten cel z budżetu Gminy Gręboszów.

Wysokość dotacji wynosi 30% wartości inwestycji lecz nie więcej niż 2.000,00 zł na wymianę kotła lub na montaż każdej z instalacji OZE wymienionych w przedmiotowej uchwale. Warunkiem udzielenia dotacji jest złożenie wniosku oraz podpisanie umowy przed rozpoczęciem realizacji inwestycji. Dotacja udzielana będzie aż do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych w budżecie gminy na ten cel.

Szczegółowych informacji dotyczących zasad udzielania dotacji można uzyskać w Referacie Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia, Tel. 14 64 16 002 w. 23. Osoba do kontaktu Mieczysław Mamulski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamuslki

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.12.2020 r.

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie uchwała Nr XXII/176/2020 Rady Gminy Gręboszów z dnia 23 listopada 2020 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Gręboszów na realizację wybranych przedsięwzięć dotyczących ochrony środowiska. Zgodnie z w/w uchwałą mieszkańcy gminy Gręboszów, którzy zamierzają wymienić stary kocioł węglowy na nowy system ogrzewania lub planujący montaż odnawialnych źródeł energii (OZE) mogą ubiegać się o udzielenie dofinansowania na ten cel z budżetu Gminy Gręboszów. Wysokość dotacji wynosi 30% wartości inwestycji lecz nie więcej niż 2.000,00 zł na wymianę kotła lub na montaż każdej z instalacji OZE wymienionych w przedmiotowej uchwale. Warunkiem udzielenia dotacji jest złożenie wniosku oraz podpisanie umowy przed rozpoczęciem realizacji inwestycji. Dotacja udzielana będzie aż do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych w budżecie gminy na ten cel. Szczegółowych informacji dotyczących zasad udzielania dotacji można uzyskać w Referacie Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia, Tel. 14 64 16 002 w. 23. Osoba do kontaktu Mieczysław Mamulski.       Pliki do pobrania Pobierz plik Uchwala.XXII.176.2020.2020-11-23.pdf Pobierz plik WNIOSEK o udzielenie dotacji do modernizacji systemu ogrzewania.doc Pobierz plik WNIOSEK o udzielenie dotacji do montazu instalacji OZE.doc                       Opracowanie: Mieczysław Mamuslki Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.12.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe