Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
27 września
temperatura: 13°C
wiatr: 13,3 km/h
opady: 0,2 mm

Dzień otwarty w JS 2083 + rekrutacja

S 2083 ma przyjemność zaprosić wszystkich na dzień otwarty jednostki który odbędzie się 2 czerwca 2019 roku na parkingu obok hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej (obok basenu)

Zaczynamy o godzinie 10.00

Oprócz wystawy z naszym wyposażeniem każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w specjalnie przygotowanych zajęciach, które poprowadzą nasi instruktorzy. Będzie można sprawdzić swoje siły w strzelaniu, obsłudze wykrywacza min i wielu innych zadaniach które dla was przygotujemy. Prowadzone będą także zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, a więc zarówno młodzież, jak i nieco starsi będą mogli przypomnieć sobie bardzo ważną i potrzebną wiedzę z tego zakresu.

Ponadto w jednym z namiotów znajdować się będzie wystawa przygotowana przez naszych kolegów i koleżanki ze Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16 PP Ziemi Tarnowskiej którzy będą prezentować uzbrojenie i umundurowanie z ubiegłego stulecia. A więc będzie to gratka dla wszystkich pasjonatów historii wojskowości.

Na zakończenie dnia przewidziane będzie ognisko oraz kiełbaski ;)

Zajęcia będą połączone z rekrutacją do naszej jednostki, a więc wszystkich chętnych którzy chcieliby wstąpić w nasze szeregi serdecznie zapraszamy!

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/05maj/Dzien otwarty w JS 2083 + rekrutacja/2.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.05.2019 r.

S 2083 ma przyjemność zaprosić wszystkich na dzień otwarty jednostki który odbędzie się 2 czerwca 2019 roku na parkingu obok hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej (obok basenu)Zaczynamy o godzinie 10.00 Oprócz wystawy z naszym wyposażeniem każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w specjalnie przygotowanych zajęciach, które poprowadzą nasi instruktorzy. Będzie można sprawdzić swoje siły w strzelaniu, obsłudze wykrywacza min i wielu innych zadaniach które dla was przygotujemy. Prowadzone będą także zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, a więc zarówno młodzież, jak i nieco starsi będą mogli przypomnieć sobie bardzo ważną i potrzebną wiedzę z tego zakresu.Ponadto w jednym z namiotów znajdować się będzie wystawa przygotowana przez naszych kolegów i koleżanki ze Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16 PP Ziemi Tarnowskiej którzy będą prezentować uzbrojenie i umundurowanie z ubiegłego stulecia. A więc będzie to gratka dla wszystkich pasjonatów historii wojskowości.Na zakończenie dnia przewidziane będzie ognisko oraz kiełbaski ;)Zajęcia będą połączone z rekrutacją do naszej jednostki, a więc wszystkich chętnych którzy chcieliby wstąpić w nasze szeregi serdecznie zapraszamy!                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.05.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe