Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 15°C
wiatr: 5,0 km/h
opady: 0,0 mm

Eno-Majówka na Kokoczu

W sobotę 27 maja o godzinie 14.00 rozpocznie się Eno-Majówka na Kokoczu- otwarcie sezonu enoturystycznego pod patronatem burmistrza Ryglic Pawła Augustyna.

W programie znajdą się:

● degustacje win z Piwnic Antoniego;
● degustacje potraw regionalnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich;
● degustacja serów;
● grill;
● muzyka kapel ludowych- Spod Kokocza, W Kuźni u Kowala, Zalasowianie;
● promocja i degustacja produktów EnoTarnowskie.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Gospodyń Wiejskich Kowalowianki oraz Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Plakat eno-majowka miniatura

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.05.2023 r.

W sobotę 27 maja o godzinie 14.00 rozpocznie się Eno-Majówka na Kokoczu- otwarcie sezonu enoturystycznego pod patronatem burmistrza Ryglic Pawła Augustyna. W programie znajdą się: ● degustacje win z Piwnic Antoniego;● degustacje potraw regionalnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich;● degustacja serów;● grill;● muzyka kapel ludowych- Spod Kokocza, W Kuźni u Kowala, Zalasowianie;● promocja i degustacja produktów EnoTarnowskie. Organizatorem wydarzenia jest Koło Gospodyń Wiejskich Kowalowianki oraz Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.05.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe