opady: 0,0 mm

Ferie zimowe przy pingpongowym stole

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 18.02.2014 r.

W dniach 13-14 luty br. odbyły się turnieje tenisa stołowego, których celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzenia czasu wolnego w okresie ferii zimowych oraz upowszechnianie tenisa stołowego w środowisku wiejskim. Zawody, które rozgrywane były w świetlicy GCKiCz w Gręboszowie, wyłoniły najlepszych pingpongistów w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród seniorów zwyciężyli: Mariusz Misterka z Ujścia Jezuickiego, drugi był Przemysław Landowski z Biskupic, trzeci Stanisław Myśliński z Woli Żelichowskiej, czwarty Michał Zarzycki z Gręboszowa. Kolejne miejsca zajęli: Przemysław Dąbroś (Wola Gręboszowska), Sławomir Boroń (Biskupice), Sebastian Surdel (Okręg), Wojciech Kochańczyk (Lubiczko), Sebastian Starsiak (Zapasternicze), Krzysztof Noga (Zawierzbie), Adrian Zych (Karsy). Wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjum najlepszą zawodniczką okazała się Marcelina Woziwoda. Drugie miejsce zajął Dariusz Niejadlik, trzecie Dominik Koziara. Kolejne miejsca zajęli: Natalia Koziara, Paweł Kaczówka, Łukasz Tyrcha. Zwycięzcy turnieju w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 18.02.2014 r.