Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
30 marca
temperatura: 9°C
wiatr: 17,2 km/h
opady: 0,0 mm

Głosowanie na najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego

W dniach od 5 do 20 listopada 2015 r. na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl można oddawać głosy na swojego faworyta - najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego. Możliwe jest oddanie jednego głosu z jednego komputera na daną kandydaturę w ciągu doby. Zachęcamy do głosowania na Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Poniżej link głosowania:

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/stowarzyszenie-samorzadow-powiatu-dabrowskiego,30106,1473528,t,id,kid.html

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem Powiatu Dąbrowskiego i Gmin, położonych w jego granicach.

Stowarzyszenie działa od 2001 roku, a jego współpraca rozwija się poprzez:
• wymianę doświadczeń w zakresie działalności organów samorządowych,
• poparcie dla nawiązywania kontaktów handlowo – ekonomicznych między podmiotami gospodarczymi,
• wymianę praktyk w zakresie ochrony środowiska naturalnego,
• wymianę informacji w zakresie infrastruktury transportowej,
• wymianę doświadczeń w zakresie rolnictwa,
• wspieranie wymiany grup artystycznych w ramach przedsięwzięć o charakterze promocyjnym,
• wspieranie kultury regionu, pielęgnowanie tradycji, realizację konkretnych działań i wspólnych projektów w dziedzinie turystyki i rekreacji.

Stowarzyszenie realizuje wiele ciekawych projektów promujących region i lokalną kulturę. W tym roku w sierpniu po raz siódmy zorganizowało Święto Powiśla Dąbrowskiego - Dożynki Powiatowe i Targi gospodarcze. Jest to jedyne takie wydarzenie w powiecie, łączące tradycyjne święto plonów z promocją lokalnych przedsiębiorstw. Każdego roku impreza organizowana jest w innej gminie, dzięki czemu gmina ta, ma okazję na zaprezentowanie własnych walorów kulturalnych, gospodarczych i turystycznych zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańcom ościennych województw.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2015/11listopad/Glosowanie na najlepsza organizacje prowadzaca dzialalnosc pozyt/krysztaly_soli_grafika.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2015/11listopad/Glosowanie na najlepsza organizacje prowadzaca dzialalnosc pozyt/DSC_4664.JPG

 

files/pliki/aktualnosci/2015/11listopad/Glosowanie na najlepsza organizacje prowadzaca dzialalnosc pozyt/DSC_4395.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.11.2015 r.

W dniach od 5 do 20 listopada 2015 r. na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl można oddawać głosy na swojego faworyta - najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego. Możliwe jest oddanie jednego głosu z jednego komputera na daną kandydaturę w ciągu doby. Zachęcamy do głosowania na Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Poniżej link głosowania: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/stowarzyszenie-samorzadow-powiatu-dabrowskiego,30106,1473528,t,id,kid.html Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem Powiatu Dąbrowskiego i Gmin, położonych w jego granicach. Stowarzyszenie działa od 2001 roku, a jego współpraca rozwija się poprzez: • wymianę doświadczeń w zakresie działalności organów samorządowych, • poparcie dla nawiązywania kontaktów handlowo – ekonomicznych między podmiotami gospodarczymi, • wymianę praktyk w zakresie ochrony środowiska naturalnego, • wymianę informacji w zakresie infrastruktury transportowej, • wymianę doświadczeń w zakresie rolnictwa, • wspieranie wymiany grup artystycznych w ramach przedsięwzięć o charakterze promocyjnym, • wspieranie kultury regionu, pielęgnowanie tradycji, realizację konkretnych działań i wspólnych projektów w dziedzinie turystyki i rekreacji. Stowarzyszenie realizuje wiele ciekawych projektów promujących region i lokalną kulturę. W tym roku w sierpniu po raz siódmy zorganizowało Święto Powiśla Dąbrowskiego - Dożynki Powiatowe i Targi gospodarcze. Jest to jedyne takie wydarzenie w powiecie, łączące tradycyjne święto plonów z promocją lokalnych przedsiębiorstw. Każdego roku impreza organizowana jest w innej gminie, dzięki czemu gmina ta, ma okazję na zaprezentowanie własnych walorów kulturalnych, gospodarczych i turystycznych zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańcom ościennych województw.                       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.11.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe