Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 13,8 km/h
opady: 0,0 mm

Gmina Gręboszów uzyskała dotację do wymiany pieców !

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z dnia 10 lipca 2018 r. została przyznana dotacja w wysokości 59.241,00 zł na realizację zadania inwestycyjnego polegającego na wymianie starych kotłów na paliwo stałe na nowoczesne kotły spełniające wymagania najnowszych norm. Dotacja zostanie udzielona mieszkańcom, którzy złożyli wnioski w tej sprawie na początku bieżącego roku. Dotacja może być udzielona pod warunkiem trwałej likwidacji starego kotła i zamontowaniem nowego kotła spełniającego najnowsze normy. Prace powinny być udokumentowane protokołem odbioru robót. W ciągu najbliższych dni planujemy przeprowadzić spotkanie informacyjne dla osób, które złożyły wnioski o wymianę pieców.

W przypadku istnienia możliwości uzyskania dotacji ze źródeł zewnętrznych, Gmina Gręboszów planuje prowadzić, z początkiem każdego roku kalendarzowego, nabory wniosków na wymianę starych pieców w budynkach mieszkalnych na terenie naszej Gminy.

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/07lipiec/wymiany piecow/1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.07.2018 r.

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z dnia 10 lipca 2018 r. została przyznana dotacja w wysokości 59.241,00 zł na realizację zadania inwestycyjnego polegającego na wymianie starych kotłów na paliwo stałe na nowoczesne kotły spełniające wymagania najnowszych norm. Dotacja zostanie udzielona mieszkańcom, którzy złożyli wnioski w tej sprawie na początku bieżącego roku. Dotacja może być udzielona pod warunkiem trwałej likwidacji starego kotła i zamontowaniem nowego kotła spełniającego najnowsze normy. Prace powinny być udokumentowane protokołem odbioru robót. W ciągu najbliższych dni planujemy przeprowadzić spotkanie informacyjne dla osób, które złożyły wnioski o wymianę pieców. W przypadku istnienia możliwości uzyskania dotacji ze źródeł zewnętrznych, Gmina Gręboszów planuje prowadzić, z początkiem każdego roku kalendarzowego, nabory wniosków na wymianę starych pieców w budynkach mieszkalnych na terenie naszej Gminy.                                               Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.07.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe