temperatura: 7°C
wiatr: 33,8 km/h
opady: 0,4 mm

Gminny Turniej Piłki Nożnej Juniorów

11 sierpnia 2014 roku na obiekcie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie odbył się już kolejny z turniejów organizowanych przez Wójta Gminy Gręboszów, Urząd Gminy Gręboszów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Tym razem do rywalizacji stanęły zespoły Juniorów. Do udziału w zawodach zgłosiło się 3 zespoły reprezentujące kluby sportowe z terenu Gminy Gręboszów tj.:

LZS Borusowa

LZS Karsy

LZS Ujście Jezuickie

Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Drużyny zagrały po 2 mecze.

Miejsce trzecie: LZS Borusowa

Najlepszym strzelcem turnieju został Alan Ciombor z LZS Karsy.

Puchary i piłki dla zwycięzców ufundowała Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek. Nagrody wręczył pracownik Urzędu Gminy Gręboszów Pan Grzegorz Kilian.

Nad właściwym przebiegiem meczy czuwał zawodowy sędzia piłkarski Pan Jacek Kabat.  Prowadzenie zawodów, obsługę muzyczną oraz nagłośnienie zapewnił Pan Wiesław Lizak Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach.

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.08.2014 r.

11 sierpnia 2014 roku na obiekcie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie odbył się już kolejny z turniejów organizowanych przez Wójta Gminy Gręboszów, Urząd Gminy Gręboszów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Tym razem do rywalizacji stanęły zespoły Juniorów. Do udziału w zawodach zgłosiło się 3 zespoły reprezentujące kluby sportowe z terenu Gminy Gręboszów tj.: LZS Borusowa LZS Karsy LZS Ujście Jezuickie Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Drużyny zagrały po 2 mecze. Rozegrano łącznie trzy spotkania, których wyniki przedstawiają się następująco: 1. LZS Karsy – LZS Ujście Jezuickie 2:0 do przerwy 1:0 2. LZS Borusowa - LZS Karsy 2:2 do przerwy 2:1 3. LZS Ujście Jezuickie – LZS Borusowa 3:0 do przerwy 2:0   Klasyfikacja końcowa: Miejsce pierwsze: LZS Karsy Miejsce drugie: LZS Ujście Jezuickie Miejsce trzecie: LZS Borusowa Najlepszym strzelcem turnieju został Alan Ciombor z LZS Karsy. Puchary i piłki dla zwycięzców ufundowała Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek. Nagrody wręczył pracownik Urzędu Gminy Gręboszów Pan Grzegorz Kilian. Nad właściwym przebiegiem meczy czuwał zawodowy sędzia piłkarski Pan Jacek Kabat.  Prowadzenie zawodów, obsługę muzyczną oraz nagłośnienie zapewnił Pan Wiesław Lizak Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.08.2014 r.