Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
poniedziałek
26 września
temperatura: 11°C
wiatr: 3,9 km/h
opady: 0,0 mm

I edycja konkursu dla mieszkańców woj. małopolskim „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie małopolskim”

Drodzy Mieszkańcy!

Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

 

Forma pracy:

  • mapa + opis
  • tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf
  • zdjęcia lub materiał filmowy (Twojego autorstwa)

 

Zasady:

1. Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców woj. małopolskiego w wieku od 15 do 115 lat.

2. Proponowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa małopolskiego.

3. Nie ograniczamy konkursu tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem Twojej pracy może być dowolna, ulubiona trasa.

4. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim.

 

SUMA NAGRÓD 1500 zł

I miejsce: 1000zł

II miejsce: 500zł

 

Aby wziąć udział w konkursie wyślij swoją pracę na adres mailowy: konkurs@clicktrans.pl W temacie maila wpisz: Moja trasa rowerowa

Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl/ lub http://clicktrans.com/blog/ w celu promocji trasy w Polsce i za granicą.

Czekamy na Twoją pracę konkursową do 17 września 2017 r.

Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-malopolskie

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/08sierpien/Twoja ulubiona Tarasa row/twoja_trasa_malopolskie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.08.2017 r.

Drodzy Mieszkańcy! Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.   Forma pracy: mapa + opis tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf zdjęcia lub materiał filmowy (Twojego autorstwa)   Zasady: 1. Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców woj. małopolskiego w wieku od 15 do 115 lat. 2. Proponowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa małopolskiego. 3. Nie ograniczamy konkursu tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem Twojej pracy może być dowolna, ulubiona trasa. 4. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim.   SUMA NAGRÓD 1500 zł I miejsce: 1000zł II miejsce: 500zł   Aby wziąć udział w konkursie wyślij swoją pracę na adres mailowy: konkurs@clicktrans.pl W temacie maila wpisz: Moja trasa rowerowa Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl/ lub http://clicktrans.com/blog/ w celu promocji trasy w Polsce i za granicą. Czekamy na Twoją pracę konkursową do 17 września 2017 r. Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-malopolskie                       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.08.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe