Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 17°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

I Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów

Wójt Gminy Gręboszów, Urząd Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 02 lutego 2014 roku o godz. 12.30 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach:

1) Juniorzy młodsi – uczniowie szkoły podstawowej,

2) Juniorzy starsi – uczniowie gimnazjum

3) Seniorzy (16 +)– od 16 roku życia (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli) Wszelkie informacje na temat zawodów oraz regulamin można uzyskać u organizatorów a także w klubach sportowych działających na terenie gminy.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2014/01styczen/I Gminnym Turnieju Halowej Pilki Noznej o Puchar Wojta Gminy Gre/1.JPG

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.01.2014 r.

Wójt Gminy Gręboszów, Urząd Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 02 lutego 2014 roku o godz. 12.30 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach: 1) Juniorzy młodsi – uczniowie szkoły podstawowej, 2) Juniorzy starsi – uczniowie gimnazjum 3) Seniorzy (16 +)– od 16 roku życia (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli) Wszelkie informacje na temat zawodów oraz regulamin można uzyskać u organizatorów a także w klubach sportowych działających na terenie gminy.   Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin turnieju.doc Pobierz plik Zgoda rodzica.doc     Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.01.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe