Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 12,5 km/h
opady: 0,0 mm

102. Rocznica Odzyskania Niepodległości

W dniu 11 listopada 2020 r. Krzysztof Gil Wójt Gminy, w asyście Sebastiana Kądzielawy Radnego Rady Powiatu oraz Stanisława Misiaszka Radnego Gminy Gręboszów, w imieniu mieszkańców Gminy Gręboszów złożył okolicznościową wiązankę oraz znicze pod Pomnikiem dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości, znajdującym się w Gręboszowie.

Także w tym dniu, w trakcie powiatowej uroczystości która miała miejsce w parku miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, pod Pomnikiem poległych w I i II wojnie światowej, w imieniu mieszkańców naszej Gminy została złożona okolicznościowa wiązanka przez Zdzisława Koguta Zastępcę Wójta. Wśród oddających hołd był także Wiesław Krajewski poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski, Krzysztof Bryk Wicestarosta oraz Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej z osobami towarzyszącymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.11.2020 r.

W dniu 11 listopada 2020 r. Krzysztof Gil Wójt Gminy, w asyście Sebastiana Kądzielawy Radnego Rady Powiatu oraz Stanisława Misiaszka Radnego Gminy Gręboszów, w imieniu mieszkańców Gminy Gręboszów złożył okolicznościową wiązankę oraz znicze pod Pomnikiem dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości, znajdującym się w Gręboszowie. Także w tym dniu, w trakcie powiatowej uroczystości która miała miejsce w parku miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, pod Pomnikiem poległych w I i II wojnie światowej, w imieniu mieszkańców naszej Gminy została złożona okolicznościowa wiązanka przez Zdzisława Koguta Zastępcę Wójta. Wśród oddających hołd był także Wiesław Krajewski poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski, Krzysztof Bryk Wicestarosta oraz Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej z osobami towarzyszącymi. Zdjęcia z wydarzenia                           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.11.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe