Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
7 czerwca
temperatura: 21°C
wiatr: 10,0 km/h
opady: 0,0 mm

III Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów

Wójt Gminy Gręboszów, Urząd Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na III Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 17 stycznia 2016 roku od godz. 13.00 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach:

1) Juniorzy młodsi – uczniowie szkoły podstawowej,

2) Juniorzy starsi – uczniowie gimnazjum,

3) Seniorzy – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli.

Zachęcamy do zgłaszania drużyn.

Wszelkie informacje na temat zawodów można uzyskać u organizatorów a także w klubach sportowych działających na terenie gminy. 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/01styczen/III Gminny Turniej Halowej Pilki Noznej o Puchar Wojta Gminy Gre/Plakat.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak, Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.01.2016 r.

Wójt Gminy Gręboszów, Urząd Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na III Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 17 stycznia 2016 roku od godz. 13.00 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach: 1) Juniorzy młodsi – uczniowie szkoły podstawowej, 2) Juniorzy starsi – uczniowie gimnazjum, 3) Seniorzy – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli. Zachęcamy do zgłaszania drużyn. Wszelkie informacje na temat zawodów można uzyskać u organizatorów a także w klubach sportowych działających na terenie gminy.                Opracowanie: Wiesław Lizak, Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.01.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe