Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
30 marca
temperatura: 9°C
wiatr: 17,9 km/h
opady: 0,0 mm

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

Po ponad  dwumiesięcznym okresie odpoczynku dzieci i młodzież wróciły do zajęć szkolnych. Inauguracja roku szkolnego w naszej gminie odbyła się 4 września i rozpoczęła się uroczystą mszą św. w kościele pw. WNMP w Gręboszowie. Zaraz po niej wszyscy udali się do Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, gdzie odbył się uroczysty apel. Dyrektor szkoły Jerzy Misterka powitał wszystkich uczniów, którzy od nowego roku szkolnego będą zdobywać wiedzę w murach tej placówki. Była to wyjątkowa chwila w szczególności dla tych najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły w Gręboszowie.

W uroczystościach inaugurujących rok szkolny 2017/2018 wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice oraz przedstawiciele władz samorządowych. W tym dniu głos zabierali Przewodniczący Rady Gminy Franciszek Dymon, Sekretarz Gminy Bronisław Błach oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zgodnie życzyli wszystkim uczniom, aby nadchodzący czas był dla nich doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności, odpowiednio spożytkowali ten czas i skorzystali z wiedzy i doświadczenia jakie pragną im przekazać nauczyciele uczący w tej placówce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.09.2017 r.

Po ponad  dwumiesięcznym okresie odpoczynku dzieci i młodzież wróciły do zajęć szkolnych. Inauguracja roku szkolnego w naszej gminie odbyła się 4 września i rozpoczęła się uroczystą mszą św. w kościele pw. WNMP w Gręboszowie. Zaraz po niej wszyscy udali się do Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, gdzie odbył się uroczysty apel. Dyrektor szkoły Jerzy Misterka powitał wszystkich uczniów, którzy od nowego roku szkolnego będą zdobywać wiedzę w murach tej placówki. Była to wyjątkowa chwila w szczególności dla tych najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły w Gręboszowie. W uroczystościach inaugurujących rok szkolny 2017/2018 wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice oraz przedstawiciele władz samorządowych. W tym dniu głos zabierali Przewodniczący Rady Gminy Franciszek Dymon, Sekretarz Gminy Bronisław Błach oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zgodnie życzyli wszystkim uczniom, aby nadchodzący czas był dla nich doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności, odpowiednio spożytkowali ten czas i skorzystali z wiedzy i doświadczenia jakie pragną im przekazać nauczyciele uczący w tej placówce.     Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.09.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe