Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
15 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Informacja Komisarza Wyborczego w Tarnowie I z dnia 22 lutego 2024 r. o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych oraz miejscu, dacie i godzinie losowania kandydatów do składów tych komisji

INFORMACJA
Komisarza Wyborczego w Tarnowie I
z dnia 22 lutego 2024 r.


Na podstawie art. 178 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Komisarz Wyborczy w Tarnowie I informuje o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych oraz miejscu, dacie i godzinie losowania kandydatów do składów tych komisji.
§ 1. W związku z niedoborem kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych zgłoszonych przez komitety wyborcze informuję pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do niżej wymienionych komisji wyborczych:

 • Gminnej Komisji Wyborczej w Bolesławiu, w liczbie 1;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Dąbrowie Tarnowskiej, w liczbie 4;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie, w liczbie 4;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Mędrzechowie, w liczbie 1;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Oleśnie, w liczbie 1;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Rzepienniku Strzyżewskim, w liczbie 3;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Szerzynach, w liczbie 4;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Tarnowie, w liczbie 3;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Tarnowie, w liczbie 4;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzchosławicach, w liczbie 1;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Wietrzychowicach, w liczbie 1;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Wojniczu, w liczbie 3;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Zakliczynie, w liczbie 3;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Żabnie, w liczbie 2;
 • Powiatowej Komisji Wyborczej w Dąbrowie Tarnowskiej, w liczbie 5;
 • Powiatowej Komisji Wyborczej w Tarnowie, w liczbie 8.


do dnia 26 lutego 2024 r. do godz. 10:00 do siedziby Komisarza Wyborczego w Tarnowie I:
Al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów
§ 2. W przypadku, gdy liczba zgłoszeń dokonanych przez poszczególnych pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych przekroczy liczby wskazane w § 1, członków komisji wyłoni losowanie, o którym mowa w art. 178 § 3 pkt 1, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2024 r. o godz. 12:00 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Tarnowie I.
§ 3. W dniu 27 lutego 2024 r. o godz. 12:00 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Tarnowie I odbędzie się także losowanie, o którym mowa w art. 178 § 3 pkt 2 Kodeksu wyborczego, w niżej wymienionych komisjach wyborczych:

 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Ciężkowicach;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Gromniku;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Pleśnej;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Radgoszczy;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Ryglicach;
 • Gminnej Komisji Wyborczej w Skrzyszowie;
 • Miejskiej Komisji Wyborczej w Tuchowie.

§ 4. Nieobecność pełnomocników wyborczych nie wstrzymuje przeprowadzenia losowania.


Komisarz Wyborczy w Tarnowie I

/-/ Katarzyna Joanna Tutaj

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.02.2024 r.

INFORMACJAKomisarza Wyborczego w Tarnowie Iz dnia 22 lutego 2024 r. Na podstawie art. 178 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Komisarz Wyborczy w Tarnowie I informuje o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych oraz miejscu, dacie i godzinie losowania kandydatów do składów tych komisji.§ 1. W związku z niedoborem kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych zgłoszonych przez komitety wyborcze informuję pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do niżej wymienionych komisji wyborczych: Gminnej Komisji Wyborczej w Bolesławiu, w liczbie 1; Miejskiej Komisji Wyborczej w Dąbrowie Tarnowskiej, w liczbie 4; Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie, w liczbie 4; Gminnej Komisji Wyborczej w Mędrzechowie, w liczbie 1; Gminnej Komisji Wyborczej w Oleśnie, w liczbie 1; Gminnej Komisji Wyborczej w Rzepienniku Strzyżewskim, w liczbie 3; Gminnej Komisji Wyborczej w Szerzynach, w liczbie 4; Miejskiej Komisji Wyborczej w Tarnowie, w liczbie 3; Gminnej Komisji Wyborczej w Tarnowie, w liczbie 4; Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzchosławicach, w liczbie 1; Gminnej Komisji Wyborczej w Wietrzychowicach, w liczbie 1; Miejskiej Komisji Wyborczej w Wojniczu, w liczbie 3; Miejskiej Komisji Wyborczej w Zakliczynie, w liczbie 3; Miejskiej Komisji Wyborczej w Żabnie, w liczbie 2; Powiatowej Komisji Wyborczej w Dąbrowie Tarnowskiej, w liczbie 5; Powiatowej Komisji Wyborczej w Tarnowie, w liczbie 8. do dnia 26 lutego 2024 r. do godz. 10:00 do siedziby Komisarza Wyborczego w Tarnowie I:Al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów§ 2. W przypadku, gdy liczba zgłoszeń dokonanych przez poszczególnych pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych przekroczy liczby wskazane w § 1, członków komisji wyłoni losowanie, o którym mowa w art. 178 § 3 pkt 1, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2024 r. o godz. 12:00 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Tarnowie I.§ 3. W dniu 27 lutego 2024 r. o godz. 12:00 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Tarnowie I odbędzie się także losowanie, o którym mowa w art. 178 § 3 pkt 2 Kodeksu wyborczego, w niżej wymienionych komisjach wyborczych: Miejskiej Komisji Wyborczej w Ciężkowicach; Gminnej Komisji Wyborczej w Gromniku; Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze; Gminnej Komisji Wyborczej w Pleśnej; Gminnej Komisji Wyborczej w Radgoszczy; Miejskiej Komisji Wyborczej w Ryglicach; Gminnej Komisji Wyborczej w Skrzyszowie; Miejskiej Komisji Wyborczej w Tuchowie. § 4. Nieobecność pełnomocników wyborczych nie wstrzymuje przeprowadzenia losowania. Komisarz Wyborczy w Tarnowie I /-/ Katarzyna Joanna Tutaj Pliki do pobrania Pobierz plik informacja_o_losowaniach KWI.pdf         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.02.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe